Biblioterapijos valandėlė

Kovo 17 dienos neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimas buvo skirtas biblioterapijai.  Biblioterapija – tai knygų naudojimas siekiant padėti vaikams išspręsti savo problemas. Užsiėmimo metu vaikai buvo skatinami ugdyti gilesnį savęs suvokimą ir supratimą, puoselėti realų savęs vertinimą, atskleisti naujas individualias domėjimosi galimybes, sumažinti emocinę ir psichinę įtampą, laisviau kalbėtis apie  problemas.

Užsiėmimo pradžioje vaikai klausėsi Antuano de Sent Egziuperi audio knygos „Mažasis princas“, vėliau paėmus popierinį šios knygos variantą buvo tęsiamas garsinis skaitymas. Šiek tiek pailsėję ir pasivaišinę arbata vaikai susipažino su Thomas Pavitte knyga „Pažink pasaulio stebuklus. Sujunk 1000 taškų". Kiekvienas vaikas gavo plakatą, kuriame sujungdamas 1000 taškų, atras ir pažins žmogaus ir pasaulio sukurtus stebuklus.

2017-03-20

Keliavome po Lietuvą

Kovo 10 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ metu vaikai susiskirtė į tris grupes ir atsakinėjo į viktorinos „Kelionė po Lietuvą“ klausimus. Po jos prasidėjo žaidimas „Teisingas atsakymas“, kurio metu kiekvienas vaikas išsitraukė po klausimą ir turėjo į jį atsakyti. Visi klausimai buvo apie Lietuvą. Kiekvienam vaikui už teisingą atsakymą įteiktas tušinukas su valstybinės šventės inicialais. Po energingų užsiėmimų vaikų laukė meno ir žinių terapijos valandėlė. Vaikai spalvino Lietuvos žemėlapyje vietas, kuriose jie lankėsi, bei pasirinktą Lietuvos valstybės simbolį.

2017-03-13

Gaminome draugystės apyrankes

Kovo 3 dienos popietės neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimai prasidėjo nuo plojimų. Taip vaikai pasidžiaugė, kad jų pagaminta Morė buvo įvertinta kaip gražiausia. Užsiėmimų metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas sumažinti delinkventinį vaikų elgesį. Delinkventinis elgesys – tai poelgiai, pažeidžiantys egzistuojančias elgesio normas, bet nesukeliantys rimto pavojaus ir nedarantys didelės žalos. Užsiėmimo metu vaikai buvo skatinami ignoruoti vienas kito netinkamą elgesį ir bandyti jį pakeisti.

Kiekvienas vaikas paaiškino, ką jam reiškia ir kiek yra svarbus žodis DRAUGYSTĖ. Jie atliko draugystės testą, gamino draugystės apyrankes. Užsiėmimo pabaigoje kiekvienas vaikas spalvino piešinius ir apmąstė, koks turi būti jų elgesys.

2017-03-06

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.