Velykinis užsiėmimas

Balandžio 14 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask" užsiėmimo metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas vaikų savivokos stiprinimui, emocijų pažinimui ir įvardinimui, dėmesio lavinimui. Užsiėmimo dalyviai susipažino su Velykų papročiais ir tradicijomis, iš modelino gamino kiaušinius ir juos dekoravo. Antroje dalyje vyko dailės terapijos užsiėmimai.  Šis užsiėmimas vaikams padeda išreikšti nerimą, baimę, sumišusius, neįvardintus jausmus, sumažinti stresą ir paskatinti geriau tvarkytis su emocijomis streso sąlygomis.

2017-04-20

Gaminome „Didįjį margutį“

Balandžio 7 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimai prasidėjo šventiškai - vaikai vaišinosi arbata ir šakočiu, kurį gavo dovanų.  Vyko biblioterapijos užsiėmimai, buvo skaitomos  Antuano de Sent Egziuperi knygos „Mažasis princas“ ištraukos. Po skaitymų vaikai susipažino su Šv. Velykų kilme ir papročiais, sprendė kryžiažodį „Šv. Velykos“. Kiekvienas vaikas individualiai dekoravo margutį, o užsiėmimo pabaigoje visi kartu pradėjo gaminti „Didįjį margutį“.

2017-04-10

Sodinome kaktusus

Kovo 24 d. neformaliojo ugdymo programos „Pažink ir atrask“ vaikai dalyvavo Jurbarko viešosios bibliotekos organizuotoje filmuotų situacijų peržiūroje „Tu gali“. Tai buvo baigiamasis „Savaitės be patyčių 2017“ renginys. Džiugu, kad vaikai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie patyčias. Po renginio Vaikų literatūros skyriaus žaislotekoje laukė kiti užsiėmimai. Vazonėliuose jie sėjo kaktusų sėklas „Auginkime kaktusus, bet ne savo spygliukus“ ir skaitė žymių filosofų gražias mintis „Be patyčių“. 

2017-03-29

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.