Biblioterapijos užsiėmimas

Gegužės 12 dienos  užsiėmimas buvo skirtas biblioterapijai. Vaikai baigė skaityti knygą „Mažasis princas“ ir aptarė ją su bibliotekininke - kokia prasmė slypi po, iš pirmo žvilgsnio, paprastu tekstu. Paprasta, bet tuo pačiu labai gili, metaforiška ir šilta knyga. Vaikai vienareikšmiškai sutarė, kad  knyga padeda gydyti žmogaus sielą, sąžinę ir širdį, sustiprina tikėjimą, įkvepia keisti savo vertybes bei elgesį.

 O šiltas ir saulėtas oras už lango viliojo vaikus į lauką, taigi šį kartą arbata vaikai vaišinosi bibliotekos kiemelyje, gėrėdamiesi gražiu parku.

2017-05-16

Kalbėjome apie jausmus

Gegužės 5 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimo metu vaikai aptarė savo vidinę būseną. Prie arbatos puodelio ir besivaišindami ledais  jaunieji skaitytojai pasakojo, kaip jaučiasi šiuo metu, kokios spalvos apibūdina jų nuotaiką.  Pasidalinę emocijomis, stebint per projektorių rodomus gandrų vaizdus, vaikai stengėsi juos nupiešti. Šie darbai dalyvaus tradiciniame piešinių konkurse „Gandrus pasitinkant“, kurį organizuoja ,,Naisių vasara“.

2017-05-08

Užsiėmimas vaikams „Maži žingsneliai sveikatos link“

Balandžio 27 d. vyko neformaliojo vaikų švietimo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimas „Maži žingsneliai sveikatos link“. Vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė supažindino vaikus su sveiko maisto nauda organizmui. Vaikai naudodamiesi grožinės literatūros kūriniais, tautosaka aiškinosi, kur daugiausia vitaminų, sprendė kryžiažodį, rašė sąvokas susijusias su sveikata. Jie į vazonėlius sėjo svogūnų ir čiobrelių sėklas, kurias užauginus parneš tėveliams. Kaip ir kiekvieną užsiėmimą vaikai pasivaišino arbata, tačiau šį kartą vaikai kramsnojo ne tik saldainiais, bet ir mažas, šviežias morkytes.

2017-05-02

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.