„KNYGIŲ“klubo ekskursija

Rugsėjo 8 d. „KNYGIŲ" klubo nariai važiavo į ekskursiją. Aplankytas Justino Stonio „Senovinės technikos" muziejus, dailininkės Lidijos Meškaitytės gimtoji sodyba Antšvenčiuose. Patirtais įspūdžiais pasidalinta prie arbatos gražiame, senovę primenančiame dailininkės sodybos kiemelyje. 
Eksursiją organizavo Jurbarko viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė ir „KNYGIŲ“ klubo vadovė Sigita Baltrušaitienė, kuri vykdo neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Senjorų laisvalaikis ir tobulėjimas - oriai, sveikai, prasmingai“.

2017-09-15

Gaminome „Jausmų knygelę“

Gegužės 20 d. įvyko paskutinis neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimas. Jo metu vaikai dėmesį skyrė savo elgesiui ir jausmams. Visus savo jausmus jie užrašė ant įvairiaspalvių lapelių. Juos išdėliojus vaikams buvo lengviau išsirinkti, kokius jausmus jie dažniau norėtų jausti ir pasigamino „Jausmų knygelę“.Vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė priminė vaikams, kad visi jausmai ir emocijos yra vienodai reikalingi ir reikšmingi. Jų negalima „sudėlioti į lentynėles“, kaip tinkamų ir netinkamų, tik reikia mokėti juos pažinti ir tinkamai naudotis. Antroji užsiėmimo dalis buvo skirta biblioterapijai. Vaikai pradėjo skaityti James Kruss knygą „Timas Taleris, arba parduotas juokas“. Vaikai gėrė arbatą, valgė ledus ir sutarė per vasarą perskaitys knygą „Timas Taleris, arba parduotas juokas“, o susitikę rugsėjį ją aptarti ir pasidalinti knygoje išgyventais įspūdžiais.

2017-05-23

Gaminome draugystės pakabukus

Gegužės 19 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ užsiėmimo metu vaikai gamino draugystės pakabukus, taip pat išbandė įdomų ir prasmingą laiko leidimo būdą – mandalų spalvinimą.  Vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė supažindino vaikus su mandalų kilme tikėdamasi, kad tai gali tapti itin įdomiu ir įtraukiančiu užsiėmimu, be to, spalvos vaikui padeda daug lengviau ir saugiau parodyti savo jausmus. Spalvinimas ugdo  vaikų dėmesį, moko susikaupimo, lavina smulkiąją motoriką, skatina kūrybines galias ir saviraišką. Mandalų spalvinimas veikia ypač raminančiai, padeda sumažinti vidinę įtampą, formuoti pozityvų savęs vertinimą. Svarbu, kad vaikas pats pasirinktų spalvinimo priemones bei spalvas, nes nėra jokių taisyklių, kaip reikia spalvinti mandalą.

2017-05-23

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.