Klausėmės ištraukų iš V. V. Landsbergio knygos „Angelų pasakos“

Lapkričio 10 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ metu vaikai klausėsi garsinio skaitymo. Buvo skaitoma ištraukos iš V. V. Landsbergio knygos „Angelų pasakos“. Vyko balionų modeliavimo meno mokymai.

2017-11-13

Piešėme ant vandens

Lapkričio 3 d. neformaliojo vaikų ugdymo programos „Pažink ir atrask“ metu vaikai susipažino su paslaptinguoju ebru. Ebru menas – tapyba ant vandens. „Vandens veidas“ – būtent taip iš persų kalbos verčiamas žodis „ebru“ ir tai tėra tik vienas iš keleto jo reikšmių. Šis menas jau XII amžiuje buvo žinomas Kinijoje, Japonijoje, o XVI a. antroje pusėje Didžiuoju šilko keliu perduotas į Iraną, Turkiją, kur iki šiol ypač mėgstamas ir puoselėjamas. Europos keliautojai, gabendavę popierių, išplatino ir ebru popieriaus paveikslus. Kuriant ebru technika naudojamos tik natūralios, nei žmogui, nei aplinkai nekenksmingos priemonės. Ši meno kryptis vaikams paliko neišdildomą įspūdį.
2017-11-10

Literatūrinė popietė su „KNYGIŲ“ klubo nariais

Lapkričio 3 d. Jurbarko viešoji biblioteka vykdo neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą „Senjorų laisvalaikis ir tobulėjimas - oriai, sveikai, prasmingai“. Skaitykloje „KNYGIŲ“ klubo moterys žaidė stalo žaidimą „Knygosūkis“. Literatūrinės popietės metu prisimintos įgytos žinios, visi dalyviai apdovanoti prizais.

2017-11-09

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.