Atšvaito svarba kelyje

Lapkričio 16 dieną neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" metu vyko diskusija apie atšvaito svarbą kelyje. Vaikai vienareikšmiškai pripažino, kad atšvaitai yra vienas geriausių ir paprasčiausių būdų apsaugoti save, savo draugus ir savo artimuosius kelyje tamsiuoju paros metu. Be to atšvaitas dar gali būti ir labai įdomus, gražus ir jį galima susikurti paties, todėl po diskusijų ir aptarimų, kibo visi į darbus. Vaikai iš įvairių karoliukų ir grožybių, bei specialios šviesą atspindinčios medžiagos gamino atšvaitus.

Programavimas ir magnetukų gamyba

Lapkričio 9 dieną neformaliojo vaikų programos "Pažink ir atrask 2" metu vaikai kūrė ir gamino magnetukus. Pradžioje kompiuterio pagalba jie susimaketavo norimus maveikslėlius, užsirašė savo vardą, bei mokėsi isšaugoti savo sukurtą dokumentą. Vėliau jį atspausdino bei perkėlė ant magneto ir nuspalvino.

Pažinimas

Lapkričio 2 dieną neformaliojo ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" užsiėmimas buvo skirtas į pažinimą. Pažinimą savo draugo, savęs, savo jausmų, norų ir daugelio kitų. Vaikai laiką leido laisvai, užsiėmė įvairiomis savo norus tenkinančiomis veiklomis. 

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.