„Pažink ir atrask 2“ velykiniai užsiėmimai

Artėjant gražiausioms pavasario šventėms – Šv. Velykoms, balandžio 12 dieną Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko neformaliojo švietimo „Pažink ir atrask 2“ kūrybiniai užsiėmimai. Vaikučiai gamino velykines dovanėles – puodelius. Individualiai dekoruotus darbelius vaikai išsinešė namo ir per šventes įteiks artimiesiems!

„Pažink ir atrask 2“ veiklų metu vyko garsiniai skaitymai

Balandžio 5 d. neformaliojo ugdymo „Pažink ir atrask 2“ užsiėmimų dalyviai garsiniu knygos skaitymu įkvėpė gyvybę A. de Sent Egziuperi kūriniui „Mažasis Princas“. Kūrinyje jaučiamas santykis su supančia aplinka, gamta įkvėpė vaikus pasveikinti bundantį pavasarį savo pasėtais augalėliais! Tas trapus prisilietimas prie gamtos vaikučius ugdo rūpintis augalais, būti atsakingais, kantriais ir rūpestingais juos supančioje aplinkoje.

„Pažink ir atrask 2“ dalyviai lankėsi Vilniuje!

Kovo 28 d. Jurbarko viešosios bibliotekos neformaliojo švietimo „Pažink ir atrask 2“ mažieji veiklų dalyviai kartu su tėveliais vyko į Vilnių! Aplankė Žaislų muziejų, Seimo rūmus ir vakarieniavo savo pasirinktame restorane! Muziejuje susipažino su žaislų istorija ir turėjo progą jais pažaisti. O ja pasinaudojo net ne tik mažieji išvykos dalyviai...bet ir tėveliai! Vėliau, Seimo rūmuose, dalyvavo ekskursijoje, kurios metu stebėjo vykstantį seimo posėdį ir aplankė išskirtines Seimo vietas. Taip ir baigėsi dienelė - kupini įspūdžių, sotūs ir laimingi, grįžome namo!

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.