Kovo 5 d. „Pažink ir atrask 2"

Ne kartą interneto platybėse teko gėrėtis modelinu dekoruotais įrankiais ir stebėtis, kaip visa tai pasidaro namų sąlygomis? Bet, pasirodo, nieko nėra neįmanomo, reikia tik kantrybės, susikaupimo ir bandyti, tikrai pavyks :). Rankdarbiai – terapiškai veikiantis užsiėmimas. Jie lavina vaikų kūrybiškumą, saviraišką, atpalaiduoja, lavina smulkiąją motoriką, dėmesį, atmintį, kruopštumą, skatina dalintis idėjomis, bendradarbiauti. Kovo 5 d. neformaliojo švietimo būrelio „Pažink ir atrask 2“ vadovė vaikus mokė modelino panaudojimo galimybių, supažindino su pagrindinėmis darbo priemonėmis, sauga, kartu pabandė dekoruoti stalo įrankius, gaminti papuošalus.

vyr. bibliotekininkė Lina Maziliauskienė, 2020-03-07

Vasario 6 d. „Pažink ir atrask 2"

Vasario mėnesio 6 ir 13 d. „Pažink ir atrask 2" būrelio veiklos buvo oriantuotos į garsinį skaitymą, pasakų kūrimą ir meninius užsiėmimus. Užsiėmimų pirmoje dalyje vyko diskusija apie pasakas. Vaikai kartu su vadove aptarė ir bandė ieškoti atsakymo į klausimą, kam vaikams reikalingos pasakos? Atsakymai iš vaikų lūpų skambėjo įvairiai: vieniems, tai būdas nusiraminti, kitiems tai žinia apie pasaulio sandarą, apie gyvenimą, likimą, gėrio ir blogio priešpriešą. Galima pasidžiaugti, kad vaikai supranta, jog pasakos ir skaitymas gali tapti priemone nugalėti kylančius konfliktus, problemas, rasti išeitį, išlieti emocijas, išgyvenimus. Po gražių ir atrodo nesibaigiančių diskusijų vyko garsinis pasakų skaitymas. Paskutinėje veikloje vaikai piešė ir iliustravo savo sugalvotą ar jau žinomą pasaką. Jų piešiniai dalyvauja LRT rengiamame vaikų piešinių konkurse „Piešiu pasaką“.

vyr. bibliotekininkė Lina Maziliauskienė, 2020-02-28

gruodžio 10 dienos "Pažink ir atrask 2" užsiėmimai

Gruodžio 10 d. įvyko baigiamasis Neformaliojo vaikų švietimo programos Pažink ir atrask 2" 2019 m. renginys „Sniego angelas iš žiemos delnų“. Į šį renginį buvo kviesti visi šią programą lankantys vaikučių tėveliai, taip pat bibliotekos darbuotojai, jų vaikučiai, bei anūkai. Renginio metu programą lankantys vaikai pristatė šokį Sniego nuklotai žemei", o nuostabusis Kalėdų senelis ir gražioji fėja džiugino saksofono ir gitaros garsais. Visus vaikučius renginio metu džiugino Kakės Makės išdaigos. Renginiui baigiantis Kalėdų senelis visus vaikučius apdovanojo dovanomis, o kadangi žiema neskubėjo nukloti laukus ir gatves baltu puriu sniegu, Kalėdų senelis pasinaudodamas savo galiomis suteikė daug džiaugsmo ir iškvietė pūgą... Šventė buvo šilta ir jauki, vaikai šoko, vaišinosi imbieriniais sausainiais, kalėdiniu tortu ir kvepiančia mėtų arbata. Dėkoju visiems atvykusiems į šį renginį, didelį AČIŪ tariu visiems tėveliams, kurie leido prisiliesti prie savo vaikų nuostabių sielų. Gražių ir šiltų Šventų Kalėdų.

Pagarbiai,

Neformaliojo vaikų ugdymo programos "Pažink ir atrask 2" 2019 m. edukatorė Lina Maziliauskienė
Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.