Susitikimas su politologu Vytautu Dumbliausku

Gruodžio 15 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje viešėjo Mykolo Romerio universiteto docentas, humanitarinių mokslų daktaras, politologas Vytautas Dumbliauskas.

V. Dumbliauskas daug metų dėstė politikos mokslus dabartiniame Lietuvos edukologijos universitete, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, Mykolo Romerio universitete. Pastaruosius dešimt metų užsiima ir aktyvia publicistine veikla.

Į susitikimą-diskusiją „Politinė klasė: teorija ir lietuviška praktika“ atvyko nemažas būrys jurbarkiečių.

2017-12-18

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jurbarko skyriaus nariai.

Gruodžio 6 d. Viešojoje bibliotekoje lankėsi Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Jurbarko skyriaus nariai. Juos prie šventinės eglutės pasitikusi nykštukė Jūratė, palydėjo į meduolinį pasakų namelį ir supažindino su jo savininke Lina Maziliauskiene. Maloniai priėmusi lankytojus, ji papasakojo apie ebru piešimo techniką, pamokė ja piešti. Vieniems sekėsi labiau, kitiems mažiau, bet visi susikūrė po paveikslą, o Valentinas Čyžas dar parodė, kaip moka piešti žuvį. Paskui svečiai keliavo į Lietuvos aklųjų bibliotekos kilnojamąją bibliotekėlę, kur patogiai įsitaisė prie stalo. Lina Lukošienė fleita pagrojo keletą kūrinių. V. Čyžas paskaitė savo eilėraščių, o bibliotekininkė Jūratė Korsakaitė ir draugijos pirmininkė Danutė Šimkutė – eilėraščių kalėdine tema. Renginio dalyviai pasivaišino šermukšnių arbata ir pyragu, vieni kitiems padėkojo už bendradarbiavimą, palinkėjo gražių švenčių bei geros kloties ateinančiais metais.

2017-12-08

Šventinis „Knygų Kalėdų“ renginys

Gruodžio 4 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko šventinis „Knygų Kalėdų“ renginys. Jo metu buvo įžiebta eglė, vyko kalėdinė mugė. Savo gaminius pristatė „Veliuonos muilinyčia“, „Saulės dukra“, „Džiovinukas“, „INKA“, „Stiklo papuošalai“, „Romarikos šilkas“.

Kalėdų Senelis ne tik dalino šventinius sausainius ir saldainius, bet ir priiminėjo Viešajai bibliotekai dovanojamas knygas. O Senelio pagalbininkai nykštukai išvirė gardžią sriubą ir ja vaišino visus renginio dalyvius.

Jau septintą kartą „Knygų Kalėdų“ akcija kviečia dovanoti knygas SAVO bibliotekai. Akcija vyks iki sausio 6 d. 

 2017-12-05

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.