Eksponuojama paroda „Tautiškos giesmės kelias į tautą“

Jurbarko viešojoje bibliotekoje eksponuojama paroda „Tautiškos giesmės kelias į tautą“, skirta Vinco Kudirkos mirties ir jo sukurtos „Tautiškos giesmės“ 115-osioms metinėms. Ekspozicija veiks iki sausio 20 d.

2018-01-05

Adventinė popietė „Prie gerumo šviesos“ Ariogaloje

Gruodžio 15 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresn. bibliotekininkė Jūratė Korsakaitė dalyvavo adventinėje popietėje „Prie gerumo šviesos“, kuri vyko Ariogalos Šv. arkangelo Mykolo parapijos namuose. Vakarą vedė Prienų vienkiemio bendruomenės „Išlikimas“ įkūrėja, žurnalistė Janina Skeberdienė. Giesmėmis ir arijomis susirinkusiųjų širdis virpino asociacijos „Muzikos garsai“ solistė Diana Tiškovaitė, išgarsėjusi televizijos projekte „Triumfo arka“. Renginio metu pasveikintas kraštotyrininkas, literatas, buvęs mokytojas Vytautas Šulskis. Lietuvos nepriklausomų rašytojų sąjungos atstovai atvežė raštą, liudijantį jam suteiktą šios organizacijos Garbės nario vardą. Sveikino Ariogalos literatai, valdžios atstovai, mokyklos direktorius, draugai ir kaimynai, buvę mokiniai. 

Vytautas Šulskis – visapusiškas žmogus, kurį galima pavadinti ir patriotu, bibliofilu, skaitovu, bitininku, kataliku. Be kita ko, šis žmogus sėja ąžuoliukus ir puošia jais Ariogalą. Šis literatas išleido jau 11 savo knygų (daugiausia eilėraščių), dar dvi – kartu su žmona. Jo eilės publikuotos dviejuose rinkiniuose bei T. Ūksienės eilėraščių knygoje. Sudarė, redagavo šešias knygas, dar septynioms parašė pratarmes arba apie jų autorius. Ariogališkiams svarbiausias jo darbas – Ariogalos mažoji enciklopedija, o mums – knyga apie šventuoju vadintą kunigą Pranciškų Bastį, bei jo sudaryta ir redaguota knyga apie mokytoją Zenoną Masaitytę.

2017-10-21

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.