Viešojoje bibliotekoje eksponuojamos parodos, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui

Vasario 16 d. Lietuva minės atkurtos valstybės 100 metų jubiliejų. Tai tik dalelė mūsų istorijos, tačiau nepaprastai svarbi. 1918 m. pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės Aktas yra milžiniškas žmonių, nepabūgusių prisiimti atsakomybę už savo valstybės ateitį, laimėjimas. Tai laimėjimas žmonių, kurių dėka šiandien galim jaustis laisvi ir nevaržomai dalytis savo kūryba ir pasiekimais su visu pasauliu. 

Ta proga Viešojoje bibliotekoje galite apžiūrėti dvi vaikų piešinių parodas.  Eksponuojama rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pradinių klasių mokinių piešinių konkurso „Lietuvai - 100“ paroda bei Jurbarko „Ažuoliuko“ mokyklos-darželio auklėtinių piešiniai „Atkurtai Lietuvai - 100“. Šias parodas galite apžiūrėti iki kovo 5 d.

Ant polikarbonato lakštų vyresnioji bibliotekininkė Virginija Petrauskienė išpiešė lietuviško tautinio rašto motyvus, kurie  jau visą vasarį džiugina Viešosios bibliotekos lankytojų akis. 

Instaliaciją Lietuvos šimtmečio atkūrimo proga pagamino vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė. 

Viešojoje bibliotekoje galite apžiūrėti Seimo nario Ričardo Juškos padovanotą Nepriklausomybės Akto kopiją.

Taip pat veikia trys literatūros parodos. Viešosios bibliotekos hole eksponuojamos dvi parodos  Atkurtai Lietuvos valstybei - 100 metų“, „Leidiniai apie Lietuvą (1918 - 1938 m.)“. Vaikų literatūros skyriuje parengta literarūros paroda „Aš tavo gimtinė, vardu LIETUVA“. 

2018-02-15


Pristatytas istorinis dokumentinis filmas „Nepaprasta auka“

Vasario 7 d. Viešojoje bibliotekoje buvo pristatytas Agnės Zalanskaitės režisuotas istorinis dokumentinis filmas „Nepaprasta auka“ apie pasipriešinimo kovų pradininką, pulkininką Juozą Vitkų-Kazimieraitį. Filmą pristatė Seimo narys Žygimantas Pavilionis. 

2018-02-08

Jacques Prevert koliažų darbų paroda

Nuo vasario 7 d. Viešojoje bibliotekoje eksponuojama prancūzų poeto ir scenaristo Jacques Prevert koliažų darbų paroda. Pirmasis koliažų darbų parodos pristatymas įvyko 1957 m. Paryžiaus „Maeght“ galerijoje. 

2018-02-07

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.