Antano Pociaus knygos pristatymas

Sausio 29 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko knygos „Kęstučio apygardos vadai" pristatymas.

Knygą pristatė sudarytojas Antanas Pocius. Kalbėjo Kauno istorinės prezidentūros muziejininkė I. Jokūbavičienė, straipsnių autorius kraštietis rašytojas Eugenijus Ignatavičius, Mykolo Riomerio universiteto profesorius A. Vaišvila, jurbarkietė R. Gulbinienė, Genocido aukų įamžinimo fondo pirmininkas J. Valenčius. Prasmingą ir įtaigią meninę programą atliko Jurbarko kultūros centro K. Glinskio teatro vokalinė grupė (vad. D. Samienė, R. Šličkutė). Renginyje dalyvavęs rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius svečiams įteikė dovanėles, padėkojo už tokią svarbią mūsų krašto istoriją atskleidžiančią knygą.

2016-02-02

Gasparo Aleksos vakaras

Sausio 15 d. labai jaukiai ir smagiai pavakarojome su bibliotekos svečiais rašytojais -  Gasparu Aleksa ir Violeta Šoblinskaite – Aleksa. Vakaras buvo skirtas G. Aleksos 70 – mečio jubiliejui paminėti. Provokuojamas Violetos klausimų, rašytojas pasidalijo ištraukomis iš naujojo romano bei ankstesniais kūriniais, pasakojo apie kūrybines idėjas ir planus. Betarpiškas, nuoširdus pabendravimas leido klausytojams atsipalaiduoti ir pasimėgauti svariu ir sklandžiu rašytojų žodžiu.

Muzikos garsais renginį paįvairino Laura Kairienė ir Lina Lukošienė (klavesinas ir fleita).

2016-01-18

Muzikuoja Laura Kairienė ir Lina Lukošienė Rašytojas Gasparas Aleksa Autorių pristato Jūratė Korsakaitė Du Veliuonos krašto rašytojai Gasparas ir Violeta    Su sveikintojais

Knygos pristatymas Seredžiuje

Sausio 9 d. Seredžiaus daugiafunkciniame centre vyko Jono Mačiulio knygos „Laiškai Eugenijai, 1944 – 1956“ pristatymas. Renginyje dalyvavo knygos sudarytoja Vida Girininkienė, aktorius Egidijus Stancikas, poetas Robertas Keturakis, Seredžiaus kapela, Jurbarko kultūros centro retro ansamblis „Volungė“. Poetas R. Keturakis pasidalino prasmingais ir jautriais prisiminimais apie įspūdingą asmenybę – savo auklėtoją ir mokytoją J. Mačiulį. Ištraukas iš knygos skaitė E. Stancikas, o knygos sudarytoja V. Girininkienė džiaugėsi Seredžiaus krašto lobynais: įdomiais žmonėmis, turtinga istorija ir žadėjo dar daug nuveikti Seredžiaus kraštotyros labui. 

Norime pasidžiaugti, kad tarp renginio organizatorių – ir mūsų naujoji Seredžiaus filialo bibliotekininkė Edita Mačiulienė.

2016-01-12

  Muzikuoja serediškiai V. Girininkienė ir P. Baršauskas Skaito E. Stancikas Dainuoja Seredžiaus moterys  Dainuoja Volungė

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.