Bibliotekininkai išvijo žiemą

Vasario 9 d. Užgavėnių šurmulys nepraėjo ir pro biblioteką. 
Šiandien viešosios bibliotekos darbuotojai per pietų pertrauką varė žiemą. Kolektyvas aprengė Morę ir virė ant laužo gardžią sriubą. Besilinksminant darbuotojams, į biblioteką atvyko persirengėliai, su kuriais šoko, dainavo ir visi vaišinosi gardžia šiupinine sriuba.
Tikimės, kad žiemą pavyko išvyti ir greitai ateis gražus, saulėtas ir šiltas pavasaris.

2016-02-09 

      

Pristatyta knyga apie Birutę Nedzinskienę

Vasario 8 d. Jurbarko viešosios bibliotekos skaitytojai buvo pakviesti į Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo parengtos knygos „Birutė Nedzinskienė“ pristatymą.

Parodyta ištrauka iš dokumentinio filmo apie Birutę Nedzinskienę.

Apie knygą kalbėjo ir prisiminimais dalijosi signatarai Birutė Valionytė, Kazimieras Uoka, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos deputatas Nikolajus Medvedevas, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centro direktorė Birutė Burauskaitė.

Apie Birutę Nedzinskienę bei jos atminimo įamžinimą kalbėjo Naujamiesčio pagrindinės mokyklos mokytojai,  Jurbarko krašto muziejaus direktorė, buvusi signatarės klasės draugė Lilija Jakelaitienė.

Visi susitikimo dalyviai gavo dovanų po knygą. Viešoji biblioteka įsipareigojo po vieną knygos egzempliorių perduoti visoms rajono mokyklų bibliotekoms ir Viešosios bibliotekos filialams. Solidžių ir vertingų leidinių Viešajai bibliotekai perdavė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktorė B. Burauskaitė. Dėkojame už dovanas.

2016-02-09

Vadžgirio bibliotekos įkurtuvės

Vasario 4 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vadžgirio filialas pakvietė bendruomenės narius, rėmėjus ir svečius į įkurtuves.

Miestelio biblioteka persikėlė į naujas, renovuotas, naujais baldais apstatytas patalpas. Po ilgų ir kuklių bibliotekos gyvavimo metų dviejuose mažučiuose kambarėliuose duris pagaliau atvėrė šiltos, šviesios ir erdvios bibliotekos patalpos. Ypatingo džiaugsmo naujam bibliotekos darbui suteikė vadžgiriškių verslininkų ir privačių žmonių suaukotos lėšos naujiems bibliotekos baldams. Juos suprojektavo Asta Stankutė-Gresienė, o gamybą finansavo Arūnas Beržinskas, Šarūnas Beržinskas, Evaldas Girdžius, Žygimantas Kaminskas, Daiva Mažonienė, Steponas Siriūnaitis, UAB „Tan Oil“, UAB „KTG EKO AGRAG“, Reda ir Raimondas Stirbiai, Vida ir Raimundas Girdžiai, kaimo turizmo sodyba „Dvaras Bebirva“, baldininkai Edmundas Jakštaitis ir Eugenijus Gimbutas, Marija ir Aldevinas Siriūnaičiai, Svajūnas Siriūnaitis, Laima ir Zigmas Pernarauskai, Alvydas Vasiliauskas, Danguolė ir Rimas Galbuogiai. Šventinį vakarą padėjo organizuoti puiki šeimininkė Diana Juškienė, o jai talkino Daiva Dobilienė ir Vilija Giedraitytė.

Į šventę atvyko Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė ir jos pavaduotojas Viktoras Ganusauskas, Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Nijolė Masiulienė, Raseinių M.Martinaičio bibliotekos atstovai ir kiti garbūs svečiai.

Įvertinę naująją biblioteką, kultūros namų salėje svečiai žiūrėjo bibliotekos vaikų lėlių teatro spektaklį „Tinginių šalis“ (vad. E. Žievienė). JRVB direktorė N. Masiulienė trumpai pristatė  69 metus trunkančią Vadžgirio bibliotekos istoriją, apdovanojo čia dirbusias bibliotekininkes senjores – Gražiną Puišytę-Janonienę ir Izabelę Lukošienę bei pasidžiaugė neeiliniu įvykiu: respublikoje vis nuskamba žinios apie uždaromas bibliotekas, o nedideliame Vadžgirio miestelyje  – atnaujinta biblioteka ir sutelktas ją palaikančių ir visokeriopai remiančių entuziastų būrys!

Visiems rėmėjams buvo įteiktos originalios padėkos, o bibliotekininkei Erikai Žievienei palinkėta ir toliau taip energingai dirbti ir puoselėti skaitymo tradicijas.

Po nuoširdžių sveikinimų ir dovanų, nuskambėjo Linos Lukošienės ir Lauros Kairienės atliekamos senosios muzikos koncertas.

Dalinamės šventės akimirkomis.

Koridoriuje - fotografijų paroda Naujosios patalpos Patalpos Poilsio zona Žaidimų kampelis vaikams Fondai Vaikai žaidžia   Nijolė Masiulienė       Kalba buvusi Raseinių VB direktorė G. Janonienė    Koncertas Muzikavo Laura Kairienė, Lina Lukošienė ir Liucija

2016-02-05

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.