Popietė su Arnoldu Piročkinu

Š. m. kovo 1 d. Jurbarko rajono savivaldybėje lankėsi ypatingas svečias – kraštietis, Garbės pilietis, profesorius habilituotas daktaras Arnoldas Piročkinas. Dar visai neseniai jis šventė garbingą 85-erių metų jubiliejų.
Pirmasis susitikimas su garbiuoju kraštiečiu įvyko savivaldybės salėje. Profesorius kalbėjo apie gimtąją lietuvių kalbą, jos kilmę, skaitė Justino Marcinkevičiaus, Frydricho Bajoraičio, Bernardo Brazdžionio ir Janinos Degutytės eiles. Jubiliejaus proga jį pasveikino rajono vadovai, kiti asmenys.

Skaityti daugiau...

Bibliotekininkai išvijo žiemą

Vasario 9 d. Užgavėnių šurmulys nepraėjo ir pro biblioteką. 
Šiandien viešosios bibliotekos darbuotojai per pietų pertrauką varė žiemą. Kolektyvas aprengė Morę ir virė ant laužo gardžią sriubą. Besilinksminant darbuotojams, į biblioteką atvyko persirengėliai, su kuriais šoko, dainavo ir visi vaišinosi gardžia šiupinine sriuba.
Tikimės, kad žiemą pavyko išvyti ir greitai ateis gražus, saulėtas ir šiltas pavasaris.

2016-02-09 

      

Pristatyta knyga apie Birutę Nedzinskienę

Vasario 8 d. Jurbarko viešosios bibliotekos skaitytojai buvo pakviesti į Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo parengtos knygos „Birutė Nedzinskienė“ pristatymą.

Parodyta ištrauka iš dokumentinio filmo apie Birutę Nedzinskienę.

Apie knygą kalbėjo ir prisiminimais dalijosi signatarai Birutė Valionytė, Kazimieras Uoka, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos deputatas Nikolajus Medvedevas, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centro direktorė Birutė Burauskaitė.

Apie Birutę Nedzinskienę bei jos atminimo įamžinimą kalbėjo Naujamiesčio pagrindinės mokyklos mokytojai,  Jurbarko krašto muziejaus direktorė, buvusi signatarės klasės draugė Lilija Jakelaitienė.

Visi susitikimo dalyviai gavo dovanų po knygą. Viešoji biblioteka įsipareigojo po vieną knygos egzempliorių perduoti visoms rajono mokyklų bibliotekoms ir Viešosios bibliotekos filialams. Solidžių ir vertingų leidinių Viešajai bibliotekai perdavė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktorė B. Burauskaitė. Dėkojame už dovanas.

2016-02-09

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.