Nutraukta Nijolės Masiulienės darbo sutartis

 Viešosios bibliotekos direktorės Nijolės Masiulienės darbo sustartis nutraukta Jurbarko rajono savivaldybės mero 2017 m. gegužės 17 d. potvarkiu Nr. P7-100.

2017-06-19

Atsisveikinimas su Viešosios bibliotekos direktore

Birželio 15 d.  Nijolė Masiulienė paskutinį kartą pravėrė Jurbarko viešosios bibliotekos duris kaip šios įstaigos direktorė, kuriai vadovavo 27 metus. Savo atsisveikinimo kalboje N. Masiulienė nekalbėjo apie nuveiktus darbus, kurių tikrai buvo daug ir didelių. Jos vadovavimo laikotarpiu suprojektuotas ir pastatytas naujasis Viešosios bibliotekos pastatas.  Apie tai, kiek reikėjo darbo, pastangų, kantrybės, kiek streso patyrė statybų laikotarpiu N. Masiulienė nenori net kalbėti. „Pirmą kartą nuo įkūrimo biblioteka turi savus namus ir tuo reikia džiaugtis", sako ji. Kiek vakarų praleista darbe organizuojant įvairius renginius, projektus turbūt net pati direktorė negalėtų suskaičiuoti.

Bet savo pasiekimais Nijolė Masiulienė nemėgsta girtis. Ji džiaugėsi, kad mylėjo, patyrė motinystės laimę (užaugino du puikius sūnus, kurie jai padovanojo keturis anūkus), dirbo mėgstamą darbą, kuriam atsidavė kūnu ir siela, bendravo su nuostabiais žmonėmis, dainavo, šoko, linksminosi, skaitė knygas.

„Mano aktyvusis gyvenimo laikotarpis buvo tikrai vertingas. Ne materialine prasme - jokių turtų neužgyvenau. Svarbesnės buvo - yra kitos vertybės: meilė, ištikimybė, atsidavimas, tarnavimas, atjauta, supratimas, tolerancija, pagarba“. Taip savo paskutiniame susirinkime kalbėjo Nijolė Masiulienė, į kurį susirinko Jurbarko rajono savivaldybės administracija, kultūros įstaigų darbuotojai, kolegos iš Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos, Viešosios bibliotekos darbuotojai.

Direktorės pažado, nedingti iš akiračio, Viešosios bibliotekos kolektyvas nepamirš. Visada lauksime Jūsų sugrįžtant namo, nes šį pastatą pavertėte jaukiais namais ne tik darbuotojams, partneriams, bet ir visiems Viešosios bibliotekos lankytojams. Dėkojame už kartu praleistus metus.

Daugiau nuotraukų Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-06-16

Gedulo ir vilties dienos minėjimas Jurbarko viešojoje bibliotekoje

Birželio 14-oji skirta vienybei ir istorijos išsaugojimui. Gedulo ir vilties dienos minėjimas Jurbarko viešojoje bibliotekoje prasidėjo Visuotine tylos minute, kurios metu atsigręžta į praeitį,  tautos istoriją ir pagerbti buvę tremtiniai bei politiniai kaliniai.

Nuo birželio 1 d. Viešojoje bibliotekoje buvo eksponuoti Jurbarko rajono savivaldybės ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Ant geležinkelio bėgių“ paroda. Jį organizavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Jurbarko filialas bei Jurbarko rajono ugdymo įstaigų dailės ir istorijos metodiniai būreliai. Apdovanojimo ceremonijoje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasida Kalinauskienė. Visiems konkurse dalyvavusiems moksleiviams įteikti diplomai, padėkos raštai ir knygos „Laisvės kovų archyvas“.

2017-06-14

Įvykių kalendorius

Liepa 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Darbo laikas

 I-V 9.00 – 18.00

             

VI-VII Nedirba

Administracija:

I-IV  8.00 - 17.00V  8.00 - 15.45pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.

http://www.seo.mavi1.org http://www.mavi1.org http://www.siyamiozkan.com.tr http://www.mavideniz1.org http://www.mavideniz.gen.tr http://www.17search17.com http://www.canakkaleruhu.org http://www.vergimevzuati.org http://www.finansaldenetci.com http://www.securityweb.org http://www.siyamiozkan.org http://www.fatmaozkan.com http://www.sgk.biz.tr http://www.denetci.gen.tr http://www.bagimsizdenetim.biz.tr http://www.mevzuat.biz.tr http://www.security.biz.tr http://www.sorgulatr.com http://www.kanunlar.biz http://www.prsorgu.net http://www.sirabul.com http://www.emekliol.org http://www.coklupagerank.com http://www.coklupagerank.net http://www.coklupagerank.org http://www.prsorgu.org http://www.scriptencode.com http://www.sirabul.net http://www.sirabul.org http://www.sitenizanaliz.com http://www.seoisko.com http://www.seomavi.com http://www.scriptencode.net http://www.scriptencode.org