Jurbarko vaikų darželio „Nykštukas“ priešmokyklinukai svečiavosi pas meškiuką Rudnosiuką

Vasario 22 d. Viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė pakvietė Jurbarko vaikų darželio „Nykštukas“ priešmokyklinukus į svečius pas meškiuką Rudnosiuką. Šventė buvo skirta paminėti rašytojo Bernardo Brazdžiono 110-ąsias gimimo metines. Lina Maziliauskienė trumpai vaikams pristatė autorių, perskaitė jo knygelę „Meškiukas Rudnosiukas".

Šventėje dalyvavo pasakų personažai: Meškiukas, Šuo ir Voverė. Jie ne tik pasportavo su vaikučiais, sužaidė keletą smagių žaidimų, bet  ir spėjo nusifotografuoti. Iš pelkių glūdumos atklydusi Varlė kiekvienam meškučio karūna pasipuošusiam vaikučiui padovanojo po balioną.

Nuoširdžiai dėkojame Jurbarko Naujamiesčio pagrindinės mokyklos devintokėms Marijai Vasiliauskaitei ir Edvinai Vaičekauskaitei bei Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos aštuntokui Andriui Velkeliui - Jurbarko kultūros centro vaikų teatro „Vaivorykštė“ aktoriams - už pagalbą organizuojant renginį.

2017-02-22

Viktorina „Kelionė po Lietuvą"

Vasario 10 dieną bibliotekoje vyko netradicinė pamoka – Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos 3 b klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje „Kelionė po Lietuvą“. Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Lina Maziliauskienė paruošė įvairių klausimų: kokių naudingųjų iškasenų yra Lietuvoje?, ką simbolizuoja Lietuvos vėliavos spalvos?, kokios svarbiausios Lietuvos valstybinės šventės? ir kt. Vaikai pasidalino į tris komandas ir kibo į darbą. Atsakę į visus klausimus, patys tikrino, ar teisingai į juos atsakė. Nugalėtojai skelbiami nebuvo – svarbiausia, kad vaikai pasitikrino žinias ir sužinojo naujų dalykų.

2017-02-10

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.