Paskutinis metų susirinkimas

Gruodžio 10 d. Jurbarko viešosios bibliotekos ir filialų darbuotojai susirinko į paskutinį šiais metais susirinkimą aptarti reikalų, pasiekimų, numatyti gaires ateinantiems metams. Šis susiėjimas buvo kiek kitoks, nei kas mėnesį vykstantys. Jį papuošė dviejų karališkai pasipuošusių moterų koncertas. Tai vyriausioji metodininkė Lina Lukošienė (fleita) ir Laura Kairienė (klavesinas) nudžiugino senovinės ir klasikinės muzikos kūriniais, taip tinkančiais prie jų aprangos ir metų laiko. Po to gėrėme arbatą ir vaišinomės pačių keptais saldumynais.

Laura Kairienė ir Lina Lukošienė Klavesinas ir fleita Pasisėdėjimas

2015-12-21

Paminėti darbuotojų jubiliejai

Spalio mėnesį paminėti buvusios ilgametės Viešosios bibliotekos direktorės Aldonos Urbanavičienės 80-metis ir Klausučių filialo vyresniosios bibliotekininkės Violetos Puzinienės 50-metis.

Visų bendradarbių vardu dar kartą sveikinu koleges, linkėdama sveikatos, džiaugsmo ir gyvenimo pilnatvės.

Nijolė Masiulienė

Sveikiname Aldoną Urbanavičienę Jubiliatė tarp buvusių bendradarbių

Sveikiname Violetą Puzinienę Violeta Puzinienė

2014-10-28

Filialų darbuotojų susirinkimai

Jurbarko viešosios bibliotekos filialų darbuotojai kas mėnesį (išskyrus vasaros mėnesius) renkasi Viešojoje bibliotekoje aptarti savo darbo aktualijų, pasidalinti patirtimi, kelti kvalifikaciją, mokytis ir bendrauti.

Gruodžio 12 d. įvyko paskutinis 2014 m. susirinkimas, aptarti svarbiausi praėjusių ir ateinančių metų darbai ir projektai. Pagal Advento laikotarpio tradicijas pačių darbuotojų paruoštas stalas sutelkė visus pabūti kartu, pasidžiaugti ir pasidalinti savo gyvenimiška patirtimi, palinkėti vieni kitiems sėkmės ateinančiais metais. Akivaizdu, kad bendruomeniškumo jausmas mums visiems yra labai svarbus ir mes jį puoselėjame.

Susirinkimo dalyviai Adventinis vaišių stalas

2014-21-31

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.