Jolantos Jucikaitės šuniukų statulėlių paroda

Taip jau turbūt lemta, kad žmogus gimęs Šuns metais turi mylėti šiuos  gyvūnus.

                                                                                                              (Jolanta Jucikaitė)

Nuo gegužės 24 d. Jurbarko viešosios bibliotekos holą puošia šuniukų statulėlių paroda. Šios gausios kolekcijos savininkė Šimkaičių filialo bibliotekininkė Jolanta Jucikaitė.  Nuo mažumės šunys yra jos mylimiausi augintiniai, ji net negali prisiminti, kiek jų buvo priglaudusi, globojusi. „Draugai ir pažįstami pamatę šią aistrą šunims, pradėjo dovanoti jų statulėles“, savo šuns statulėlių kolekcininko kelią prisimena Jolanta Jucikaitė. Dabar ji džiaugiasi indaujoje tupinčiais 208 šuniukais.

Šią parodą sudaro ne tik statulėlės, bet ir pačios Jolantos Jucikaitės siuvinėti paveikslai su šunų atvaizdais. Paroda bus eksponuojama iki birželio 5 d.

2017-05-25

Bibliotekoje susirinko filialų darbuotojai

Spalio 11 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje įvyko  Jurbarko rajono filialų darbuotojų susirinkimas. Buvo aptarti svarbiausi mėnesio klausimai. Po jo dvi bibliotekos darbuotojos Aušrelė Vasiliauskienė ir Giedrė  Jasinskienė pasidalijo įspūdžiais apie kvalifikacinę kelionę „Biblioteka – mokymosi visą gyvenimą erdvė bendruomenei“, apsilankė Radovljicos, Krainj ir Izola miestų viešosiose bibliotekose, Slovėnijoje.

Jurbarko viešojoje bibliotekoje viešėjo ir mokymus „Kūrybiškumas bibliotekoje?“ vedė Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešosios bibliotekos rajono bibliotekų ir kultūros vadybos skyriaus vedėja Daiva Nakrošienė.

2016-10-11

Kolektyvo kalėdinis vakarėlis 2015

Viešosios bibliotekos darbuotojai sutinka gražiausias metų šventes papuoštoje bibliotekoje, surengę gausybę šventinių kalėdinių renginių, akcijų, skirtų skaitytojams ir visiems gyventojams. Į tradicinį bibliotekos darbuotojų šventinį vakarėlį rinkosi ponios ir ponai, pasipuošę stilingais galvos apdangalais. Vakarėlio programą šiais metais rengė Skaitytojų ir Vaikų literatūros skyrių darbuotojos, įtraukusios kiekvieną dalyvį į šventinių žaidimų sūkurį, leido atsiskleisti kiekvieno kūrybiškumui, gerai nuotaikai. Neabejotina tokių susiėjimų prasmė ir reikšmė - darbuotojų motyvacija tolimesnei bendrai veiklai, ugdanti bendruomeniškumą ir kūrybiškumą.

Gerų, sėkmingų visiems Naujųjų Metų!

Prie vakarėlio stendo direktorė N. Masiulienė Kolektyvas  Skrybėlių grožis Vakarėlio komanda 

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.