Šunys - mūsų draugai

Lapkričio 14 d. bibliotekoje buvo džiaugsmingas sujudimas – Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos pirmokai atėjo į susitikimą su šunų dresuotoja Jurgita Kairelyte ir jos augintine auksaspalve retrivere  Gnara. Jurgita papasakojo, kaip reikia elgtis su šunimis, kad saugiai jaustųsi ir žmonės, ir gyvūnai, apie įvairias šunų veisles, jų ypatybes. Vaikai dresuotojai turėjo daugybę klausimų – kiek šunys gyvena, kokių triukų juos galima išmokyti, kokius darbus dirba, kokiomis ligomis serga ir t.t., taip pat papasakojo ir apie savo augintinius.
Didžiausias džiaugsmas vaikams buvo galimybė paglostyti Gnarą, pabandyti atlikti su ja vieną kitą triuką ir kartu nusifotografuoti.
Dar vienas susitikimas su Jurgita ir jos augintine vyko lapkričio 19 d. – šį kartą bibliotekoje apsilankė Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos antrokai.

2019-11-19

Tau margąjį laišką siunčiu

Šiandien bibliotekoje svečiavosi Naujamiesčio progimnazijos ketvirtokai. Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos su vaikais aptarė įvairius su paštu susijusius klausimus: kam reikalingas paštas?, kada žmonės pradėjo rašyti vieni kitiems laiškus?, kokiais būdais laiškai keliauja pas adresatą?, kas yra butelinis paštas?; sužinojo, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose vienu metu buvo galima net vaikus siųsti paštu (tiesa, šis būdas greitai buvo uždraustas).
Vėliau kiekviena klasė rašė bendrą laišką rašytojui Vytautui V. Landsbergiui. Vaikai parašė savo nuomonę apie jo knygas, palinkėjimus ir pageidavimus, apie ką turėtų būti naujos rašytojo knygos.
Visos klasės gavo po laišką su dovana nuo bibliotekos.

2019-10-16

Išdalintos knygelės

Gegužės 9 d. Jurbarko rajono savivaldybės Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė Lina Maziliauskienė lankėsi Jurbarko r. Jurbarkų Darželyje- Mokykloje ir išdalino knygeles vaikučiams, kurie dalyvavo Naisių vasaros projekte "Vaikų velykėlės" marginant Didįjį margutį

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.