Popietė „Būk saugus internete!"

Popietė „Būk saugus internete!“
Vasario 4 dieną Vaikų literatūros skyriuje vyko popietė „Būk saugus internete", skirta Saugesnio interneto savaitei. Bibliotekininkė Lina papasakojo apie saugumą internete. Vaikai pasakojo, ką jie žino apie saugų elgesį internete. Vėliau vaikai piešė, kaip jie įsivaizduoja kompiuterinius virusus, o renginio pabaigoje sprendė testus apie saugų internetą.
Piešinius galima apžiūrėti žaislotekoje.
2016-02-05

Per baltą sniegą Kalėdos brenda

Gruodžio 15 d. bibliotekos salėje skambėjo advento dainos - vyko kalėdinis rytmetis „Per baltą sniegą Kalėdos brenda". Į renginį susirinkusius Vytauto Didžiojo pagrindinės mokyklos pirmaklasius pasveikino Jurbarko kultūros centro folkloro grupės „Imsrė" vaikų grupė ir jos vadovė Birutė Bartkutė. Vaikai klausėsi dainų, žaidė įvairius žaidimus, minė mįsles.

2015-12-15

Knygų Kalėdos

Lapkričio 24 d. bibliotekoje vyko renginys „Auginame Kalėdų medį“. Jame dalyvavusiems Jurbarko vaikų dienos centro lankytojams Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Lina Navickienė papasakojo apie Knygų Kalėdų akciją. Vaikai sužinojo, kaip bus auginamas Knygų Kalėdų medis: vaikai kiekvienos perskaitytos knygos pavadinimą ir savo vardą parašys ant snaigės, o snaiges kabins ant šventiškai papuošto medelio. Po Kalėdų bus traukiami burtai ir trys laimingieji skaitytojai bus apdovanoti knygomis.
Vėliau vaikai pasiskirstė į dvi komandas ir gavo užduotį – surasti sniego. Kad tai padarytų, teko atlikti įvairias užduotis – karpyti snaiges, padaryti popierinį sniego senį, skaityti knygas, spręsti kalėdinius testus, dalyvauti viktorinoje. Sėkmingai atlikusios visas užduotis, komandos rado maišelius, kuriuose buvo ne tik „sniego“, bet ir po knygą, saldumynų ir žaisliukų.
Baigdama renginį, L. Navickienė palinkėjo skaityti knygas ir dalintis jomis.

2015-11-24

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.