Projektas „Skaitymai su šunimi“

Rugsėjo 22 d. startavo projektas „Skaitymai su šunimi“. Į pažintinius susitikimus atvyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kinologijos centro profesionalios kaniterapijos specialistės Urtė Ivanavičiūtė ir Gintarė Urbonavičiūtė. Jos vaikams pasakojo, kas yra kaniterapija, išdėstė pagrindinius saugaus elgesio su šunimis principus: jei nori paglostyti svetimą šunį, reikia paprašyti šuns šeimininko leidimo, negalima daryti staigių judesių ir t.t. Vaikai sužinojo, kad terapiniai šunys padeda vaikams, kuriems sunku skaityti – jie visada mielai klauso skaitančio, bet niekada nekritikuoja, nerašo pažymių.
Vaikams daug džiaugsmo suteikė bendravimas su Urtės ir Gintarės augintiniais Amazone, Šeila ir Rojaliu bei galimybe užduoti jiems įvairias komandas.
Rugsėjo 29 d. prasidės skaitymai su šunimis, kurie vyks ir kiekvieną spalio antradienį.

2020-09-24

Piešinių konkursas

Jubiliejinės 20-osios Nacionalinės bibliotekų savaitės proga Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka skelbia piešinių konkursą "Esu saugus, nes biblioteka yra mano namuose". Išsamią informaciją rasite: čia

Rytmetis „Ką žinai apie knygą"

Šiandien bibliotekoje skambėjo vaikų balsai – į svečius atėjo Jurbarko vaikų darželio „Nykštukas“ priešmokyklinio ugdymo grupė „Nykštukai“. Bibliotekos salėje vaikai pateko į tamsos pasaulį – klausė pasakos „Kaip kurmis ir sliekas dienos ieškojo“, o juk šie gyvūnėliai gyvena tamsoje. Paklausę pasakos, kurią skaitė Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Lina, aptarę kurmių ir sliekų gyvenimo ypatumus, vaikai žaidė žaidimą „Knygų labirintas“. Kad įveiktų labirintą, teko atsakyti į klausimus apie knygas, jų veikėjus, atlikti įvairias užduotis. „Nykštukų“ ir „Raganėlių“ komandos žaidė puikiai – įveikė visas užduotis!
Po renginio vaikai apsilankė Vaikų literatūros skyriuje.


2020-01-14

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.