Piešinių konkursas

Jubiliejinės 20-osios Nacionalinės bibliotekų savaitės proga Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka skelbia piešinių konkursą "Esu saugus, nes biblioteka yra mano namuose". Išsamią informaciją rasite: čia

Rytmetis „Ką žinai apie knygą"

Šiandien bibliotekoje skambėjo vaikų balsai – į svečius atėjo Jurbarko vaikų darželio „Nykštukas“ priešmokyklinio ugdymo grupė „Nykštukai“. Bibliotekos salėje vaikai pateko į tamsos pasaulį – klausė pasakos „Kaip kurmis ir sliekas dienos ieškojo“, o juk šie gyvūnėliai gyvena tamsoje. Paklausę pasakos, kurią skaitė Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Lina, aptarę kurmių ir sliekų gyvenimo ypatumus, vaikai žaidė žaidimą „Knygų labirintas“. Kad įveiktų labirintą, teko atsakyti į klausimus apie knygas, jų veikėjus, atlikti įvairias užduotis. „Nykštukų“ ir „Raganėlių“ komandos žaidė puikiai – įveikė visas užduotis!
Po renginio vaikai apsilankė Vaikų literatūros skyriuje.


2020-01-14

Kalėdinis rytmetis „Dovanų Kalėdos“

Šiandien į bibliotekos kalėdinį rytmetį atskubėjo Naujamiesčio progimnazijos ketvirtokai. Renginio vedėja Lina Maziliauskienė pakvietė vaikus į linksmą kalėdinę viktoriną. Reikėjo atsakyti į įvairius klausimus: kur papuošta pirmoji kalėdinė eglė?, kur gyvena Kalėdų senelis?, kiek elnių tempia Kalėdų senelio roges?, kur Kalėdų senelis gyvena? Buvo klausimų apie knygas, į kuriuos teisingai atsakė tik jas skaičiusieji.  Po azartiškos viktorinos vaikai mokėsi gaminti dėžutes kalėdinėms  dovanėlėms.

2019-12-19

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.