Naujos knygos

Heroinas

Melvinas Burgessas - britų rašytojas, aštuonių knygų autorius. Knyga "Heroinas" (1996) - atvira dviejų paauglių, Džemos ir Taro, draugystės ir meilės istorija. Jis pabėga iš namų vejamas tėvo smurto, ji - ieškodama nuotykių ir protestuodama prieš tėvų griežtumą."Heroinas" - negailestinga, šokiruojanti knyga ir apie gyvenimo tamsiąsias puses, ir apie viltį. 
Ši knyga kiekvienam, pirmiausia tėvams, nesuprantantiems savo vaikų, ir vaikams, nesuprantantiems tėvų. "Heroinas" šiuolaikiniam jaunimui tapo beveik kultine knyga kaip ankstesnėms kartoms - J. Salingerio "Rugiuose prie bedugnės"."Heroinas" apdovanotas "Guardian" skiriama Jaunimo literatūros premija ir Carnegie medaliu. Knyga išversta į daugelį pasaulio kalbų ir sulaukė pasaulinio skaitytojų pripažinimo. 
"Neįtikėtina knyga. Jai netinka žodžiai "gera" ar "nuostabi", nes tai visai kas kita. Veikėjai net ne tikroviški, o gyvi. Negalėjau atsitraukti nuo knygos, nors ji apie tokį baisų dalyką…" - Fiona Johnston, 16-os metų

Vidurnakčio rožė


Liucinda Riley
Lucinda Riley (Liusinda Raili) – britų rašytoja, po aktorystės atsidėjusi rašymui ir sulaukusi sėkmės: jos lietuvių kalba išleisti romanai „Orchidėjų namai", „Levandų sodas", „Mergaitė ant jūros skardžio" iš karto užkariavo viso pasaulio skaitytojų širdis. „Vidurnakčio rožė" – romanas apie šeimos paslaptį, džiazo amžiaus Londoną ir paklusimą širdies balsui.
Amerikietė aktorė Rebeka Bradli turėjo džiaugtis ir švytėti – jos partneris Džekas jai pasipiršo. Kas gali būti nuostabiau, nei dviejų Holivudo žvaigždžių sužieduotuvės! Tačiau iš tiesų nuolatinis žiniasklaidos persekiojimas ir varžymasis dėl populiarumo su Džeku ją išsekino taip, kad pasiūlymas filmuotis kostiuminėje dramoje, vykstančioje XX a. trečiajame dešimtmetyje, Rebekai pasirodė kaip išsigelbėjimas. Ji vyksta į Angliją, Dartmurą, nuošalų Astberio dvarą. Gal ten pagaliau grįš ramybė? Tačiau pasirodo, kad dvaro šeimininko senelė, ledi Violeta, stulbinamai panaši į... Rebeką. Kilusi iš Amerikos, mirusi gimdydama ledi Violeta sužadina Rebekos smalsumą; be to, ji juk turi vaidinti ledi Violetos laikų personažą!
Dvare pasirodžius jaunam indui Ariui, kurį prosenelės Anahitos palikimas atveda į Astberį, praeitis ima skleistis. Indijos egzotika, pašėlęs trečiojo dešimtmečio Londonas ir dabartis, kurioje Rebekai su Ariu žingsnis po žingsnio veriasi ne tik Anahitos istorija, bet ir tamsi paslaptis, tarsi debesis tvyranti virš Astberių dinastijos...

Gyventojų dėmesiui - naujas elektroninis leidinys

Krašto apsaugos ministerija parengė ir išleido gyventojams skirtą leidinį „Ką turime žinoti apie pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms ir karo metui“. Šis leidinys bus netrukus išplatintas bibliotekoms per UAB „Greitasis kurjeris“, tačiau jo elektroninę versiją jau dabar galima atsisiųsti iš Krašto apsaugos ministerijos svetainės (http://www.kam.lt/lt/naujienos_874/aktualijos_875/pristatytas_leidinys_ka_turime_zinoti_apie_pasirengima_ekstremaliosioms_situacijoms_ir_karo_metui.html).

2015-01-12

Subkategorijos

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.