Pokalbiai su Shmuel Tatz

irželio 7 d. 15 val. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su garsiu kineziterapeutu Shmuel Tatz (Samueliu Tacu, JAV).

Skaityti daugiau...

„Ratuota biblioteka – mobili pramoga!“

        Projektas „Ratuota biblioteka – mobili pramoga“ skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, gyvenantiems kaimiškose vietovėse. Kaimo žmonės – tiek suaugusieji, tiek vaikai ir jaunimas dėl susisiekimo problemos neaplanko kitose kaimiškose vietovėse ir Jurbarko mieste organizuojamų renginių, neturi galimybės dalyvauti edukacijose, taip projektas atliepia žmonių poreikius ir siūlo veiklas gyvenamojoje teritorijoje.

Skaityti daugiau...

Prasmingai praleisk vasarą! #DalinkisVasara

#DalinkisVasara: šią vasarą norėčiau... o ką galėčiau?

Europos informacinių paslaugų tinklas Eurodesk Lietuva nuo 2011 m. organizuoja mobilumo vasarą skatinimo kampaniją #DalinkisVasara. Šios kampanijos tikslas – pristatyti veiklų galimybes ir paskatinti jaunus žmones prasmingai praleisti vasarą naudojantis mobilumo galimybėmis: keliauti, lankytis festivaliuose, savanoriauti, susirasti darbą, dalyvauti jaunimo mainuose ar vasaros stovykloje. Dalintis vasara – tai naudotis galimybėmis, fiksuoti įspūdžius ir kurti istorijas!

Skaityti daugiau...

Vasaros skaitymo iššūkis!

SKAITYDAMI MES PAKEISIME PASAULĮ!

Su pirmąja vasaros diena prasideda kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“. Akciją jau ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos kviečia literatūros mylėtojus vėl stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.
Skaitydami mes tikrai galime pakeisti pasaulį, tai patvirtino įspūdingi praeitų metų rezultatai. 2018 metais užsiregistravo rekordiškai daug dalyvių – 8999, t. y. dvigubai daugiau nei 2017 metais! Jie perskaitė net 26 530 knygų.

Skaityti daugiau...

Knygos "Nemunas Lietuvos gyvenime 1918-1990 metais" pristatymas "

Šiandien viešojoje bibliotekoje viešėjo istorijos doktorantas Gediminas Kasparavičius ir pristatė autorinę knygą "Nemunas Lietuvos gyvenime 1918-1990 metais"

Skaityti daugiau...

Jaunoji Europa

Gegužės 13 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko Europos dienai minėti skirtas renginys „Jaunoji Europa“. Mažieji piliečiai renginio metu buvo supažindinti su Europos Parlamento funkcijomis ir struktūra, su unikalia Europos sąjungos partnerystės sistema bei pagrindinėmis Europos sąjungos institucijomis. Bibliotekos darbuotojų paruošta viktorina patikrino susirinkusiųjų žinias, bei kvietė aktyviai dalyvauti imitaciniuose rinkimuose į Europos Parlamentą. Po atkaklių rinkimų agitacijos mažieji Lapinų ir Vilkų „partijų“ atstovai išsirinko Europos Parlamento Pirmininką! Rinkimų maratonas sukosi visą rytmetį, vienas klases keitė kitos, vaikai džiaugėsi naujai įgytomis žiniomis bei Jurbarko viešosios bibliotekos ir partnerių, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje, įsteigtomis dovanėlėmis!

Lino Kojalos knygos „EUROPA?“ pristatymas

2019 m. gegužės 10 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko politologo Lino Kojalos knygos „EUROPA?“ pristatymas. Knygoje plačiai aprašomos įdomiausios autoriaus diskusijos su žymiausiais užsienio šalių politikais, diplomatais ir ekspertais. Tarp autoriaus pašnekovų – buvę didžiųjų Europos valstybių ir Lietuvos politiniai lyderiai, ambasadoriai, bei asmenys, audringomis diskusijomis, prisidėję prie Europos suvienijimo.
Susitikimo metu L. Kojala kalbėjo apie Ukrainos sudėtingą politinę situaciją, Didžiosios Britanijos ir Vokietijos santykius, „Brexitʼo“ priežastis, apie įvairias pasaulio bei Lietuvos politines aktualijas. Autoriaus knygą jau turi ir Jurbarko viešoji biblioteka, taigi visi norintys paskaityti – mielai laukiami!

Europos egzaminas 2019

Gegužės 9-ąją Jurbarko viešojoje bibliotekoje buvo laikomas Nacionalinis Europos egzaminas. Jame galėjo dalyvauti visi norintys, netgi neišeidami iš namų, būdami savo darbo ar mokymosi vietose. Egzaminas buvo laikomas ir Jurbarko viešojoje bibliotekoje, o pirmieji laikę ir geriausiai išlaikę egzaminą dalyviai buvo apdovanoti partnerių, Europos Komisijos, dovanomis! Šiais metais vykusiame Europos egzamino pusfinalyje dalyvavo apie 25000 dalyvių, į finalinį egzamino etapą pateko tik 15 dalyvių iš visos Lietuvos.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.