Piešinių paroda „Linija ir dėmė“

Viešojoje bibliotekoje eksponuojama Vadžgirio jaunimo klubo projekte „Ne tik jaunimui apie meną “ dalyvavusių žmonių piešinių paroda „Linija ir dėmė“. Ekspozicija veiks iki rugpjūčio 8 d. 
Kviečiame apžiūrėti.

2017-07-21

Poezijos ir muzikos valanda „Aš dainą tau nupyniau“

Liepos 20 d. Viešojoje bibliotekoje vyko poezijos ir muzikos valanda „Aš dainą tau nupyniau“, kurio metu 70-mečio proga pasveikintas Jurbarko literatas Valentinas Čyžas. Savo kūrybos eiles skaitė literatės Karolina Kazlauskienė iš Pakruojo, Kazimiera Venckuvienė iš Kauno. Savo kolegai ir bičiuliui V. Čyžui eiles dovanojo ir Jurbarko literatų klubo „Švieselė“ nariės Ona Čirvinskienė bei Joana Klimašauskienė. Jurbarkietis Valdas Žemaitis atliko dainą „Krantas“, kuriai žodžius sukūrė V. Čyžas.

Koncertą susirinkusiems padovanojo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Pakruojo filialo retro ansamblis  „Varsa“, vadovas Gintautas Gvazdauskas.

Renginį organizavo Jurbarko viešoji biblioteka, LASS Jurbarko filialas, Jurbarko literatų klubas „Švieselė“.

Daugiau nuotraukų rasite Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.

2017-07-20

Pristatyta instaliacija „Tautiška giesmė“

Liepos 5 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje pristatyta mokslo, meno ir šiuolaikinių tecnologijų sintezės judėjimo „Sintezija“ instaliacija „Tautiška giesmė“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Pristatyme dalyvavo šios idėjos autorius ir projekto vadovas Julius Žėkas. Instaliacija „Tautiška giesmė“ yra unikalus, pasaulyje analogų neturintis kūrinys. 2010 m. tekstilinė šio projekto dalis pristatyta ir apdovanota Lietuvos tekstilės bienalėje, o 2011 m. pirmą kartą oficialiai pristatytas Europos Komisijoje Briuselyje. Šis kūrinys eksponuotas universitetuose, bibliotekose, kultūros centruose, muziejuose. 

Juliaus Žėko ekspozicijos pristatymas buvo labai įdomus ir išsamus. Jis sunkius moksliškus terminus sugebėjo paaiškinti paprastai. Idėjos autorius uždavinėjo klausimus susijusius ne tik su Lietuvos istorija, bet ir su matematika, fizika.

Renginyje dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas Saulius Lapėnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasida Kalinauskienė, kiti administracijos darbuotojai.

Ši instaliacija Viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki liepos 17 d.

2017-07-05

Įvykių kalendorius

Liepa 2017
Pr An Tr Ke Pe Še Se
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Darbo laikas

 I-V 9.00 – 18.00

             

VI-VII Nedirba

Administracija:

I-IV  8.00 - 17.00V  8.00 - 15.45pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.

http://www.seo.mavi1.org http://www.mavi1.org http://www.siyamiozkan.com.tr http://www.mavideniz1.org http://www.mavideniz.gen.tr http://www.17search17.com http://www.canakkaleruhu.org http://www.vergimevzuati.org http://www.finansaldenetci.com http://www.securityweb.org http://www.siyamiozkan.org http://www.fatmaozkan.com http://www.sgk.biz.tr http://www.denetci.gen.tr http://www.bagimsizdenetim.biz.tr http://www.mevzuat.biz.tr http://www.security.biz.tr http://www.sorgulatr.com http://www.kanunlar.biz http://www.prsorgu.net http://www.sirabul.com http://www.emekliol.org http://www.coklupagerank.com http://www.coklupagerank.net http://www.coklupagerank.org http://www.prsorgu.org http://www.scriptencode.com http://www.sirabul.net http://www.sirabul.org http://www.sitenizanaliz.com http://www.seoisko.com http://www.seomavi.com http://www.scriptencode.net http://www.scriptencode.org