Vaikų knygos šventė „Knyga - tai paslaptis"

Balandžio 20 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje į vaikų knygos šventę „Knyga - tai paslaptis" susirinko Naujamiesčio mokyklos 4 a ir c klasių mokiniai. Juos lydėjo mokytojos Aušra Žižienė, Laura Icikevičienė ir bibliotekininkė Jolanta Savickienė.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja Aldutė Masaitytė paruošė viktoriną vaikams apie knygas. Šiais metais minimos V. Šekspyro 400-osios mirties metinės, todėl šventę papuošė dvi Renesanso laikų drabužiais apsirengusios damos: ledi Laima ir ledi Vilma.

Ledi Laima perskaitė laišką-pasaką vaikams, kurį parašė žymi brazilų vaikų rašytoja Luciana Sandroni, o ledi Vilma uždavinėjo viktorinos klausimus.

Vaikai susiskirstė į keturias komandas: „Moksliukai", „Skaitovai", „Mažieji skaitytojai" ir „Nenugalimasis devintukas". Suskaičiavus taškus, paaiškėjo, kad po dvi komandas surinko vienodai taškų. Nugalėtojai paaiškėjo tik po papildomų klausimų. Ketvirta vieta atiteko „Skaitovų" komandai, trečią vietą užėmė „Nenugalimasis devintukas", antri liko „Moksliukai", o pirmą vietą laimėjo „Mažieji skaitytojai".

Individualioje rungtyje, teisingai atsakius į klausimus buvo apdovanoti šie vaikai: Andrėja, Kęstutis, Rimantė ir Martynas.

Sveikiname visus nugalėtojus. Šaunuoliai!

2016-04-20

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.