Susitikimas su Lina Žutaute

Lapkričio 19 dieną bibliotekoje svečiavosi dailininkė, rašytoja Lina Žutautė. Jos knygas apie Kakę Makę, Ferdinandą ir Pū  skaito ir mėgsta daugelis vaikų.
L. Žutautė vaikams papasakojo, kaip atsirado knygos apie Kakę Makę. Rašytojos sūnus paprašė papasakoti istoriją apie mergaitę, jis ir vardą jai sugalvojo – Kakė Makė. Taip atsirado daug istorijų apie šią mergaitę, o vėliau ir pirmoji knyga – „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“. Ši knyga laimėjo Metų knygos titulą.
Rašytoja papasakojo ir apie kitas savo knygas: „Kakė Makė ir pabėgusios ausys“, „Kakė Makė ir didelė tamsa“, „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“. Truputį vyresniems skaitytojams skirtos knygos „Ferdinandas ir Pū“, „Ferdinandas ir Pū: žygis į Australiją“. Šias ir kitas L. Žutautės knygas galite rasti Vaikų literatūros skyriuje.
Rašytoja vaikų klausė, ar pas juos apsilanko Netvarkos nykštukas, ar jie bijo tamsos, ar kartais nepabėga ir jų ausys? Po smagaus pokalbio prasidėjo darbas. L. Žutautė parodė vaikams, kaip iš spalvoto popieriaus pasigaminti ausis, „jei savos imtų ir pabėgtų“. Vaikai ėmėsi darbo ir netrukus visi pasipuošė naujomis ausimis.
Atsisveikindamos bibliotekininkės kvietė vaikus skaityti, o rašytojai palinkėjo parašyti naujų knygų.

2015-11-23

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.