Europos egzaminas 2021

Jau dvyliktus metus vykstantis „Europos egzaminas“ šiemet jus pasitinka gegužės 7 d.!

Europos egzaminas

Egzamino dieną apsilankyk portale https://europosegzaminas.lrt.lt/ ir atsakyk į 15 klausimų su pasirenkamais atsakymais apie Europos Sąjungą.
„Europos egzamino“ klausimai bus ne tik iš tradicinių egzamino temų: Europos Sąjungos institucijos, kultūrų įvairovė, geografija bei istorija, bet ir apie šių metų aktualijas: Europos atsigavimą po pandemijos, žaliąją ir skaitmeninę pertvarką, Europos sveikatos sąjungą, piliečių galimybes ir dalyvavimą demokratiniame gyvenime.

Jei į egzamino klausimus atsakysi tiksliausiai ir greičiausiai, pakviesime Tave į, kuriame galėsi varžytis dėl puikių prizų!
Ruoškis egzaminui iš anksto – susipažink su atrinkta vaizdo medžiaga ir elektroniniais leidiniais arba dalyvauk internetinėse viktorinose. Apsilankyk „Europos egzamino“ temų ir informacijos šaltinių sąraše https://ec.europa.eu/lithuania/education_lt.

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija.
Projektą globoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Projekto draugai – Užsienio reikalų ministerija, LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Jaunimo Europos komanda, „Europe Direct“ ir DIGI klasė.
Daugiau informacijos: https://ec.europa.eu/lithuania/events/EUexam_2021_lt

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.