8–ojo tarptautinio konkurso „Iverija“ laureatais paskelbti du Lietuvos poetai: Violeta Šoblinskaite ir Gasparas Aleksa

Nuoširdžiausi sveikinimai Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Veliuonos filialo bibliotekininkei Violetai Šoblinskaitei ir Gasparui Aleksai, „Geriausia metų užsienio autorių kūryba“ nominacijos laureatams!

Aleksos-2048x1485

www.kainorasytojai.lt

Kovo 20 d. Sakartvelo nacionalinėje parlamentinėje bibliotekoje įvyko 8-ojo tarptautinio konkurso „Iverija“ apdovanojimų ceremonija. Tai Ilijos Čavčavadzės, garsiojo Sakartvelo tautinio atgimimo veikėjo (galime jį palyginti su Lietuvos Jonu Basanavičiumi), įsteigto laikraščio „Iverija“ konkursas, kuriame dalyvavo poetai, rašytojai, ikonografai, knygų dizaineriai, fotomenininkai, asmenys su negalia, Sakartvelo tautinių mažumų atstovai, kūrėjai iš užsienio šalių. Nominacijos „Geriausia metų užsienio autorių kūryba“ laureatais paskelbti du Lietuvos poetai: Violeta Šoblinskaitė ir Gasparas Aleksa. Jiems bus įteikti tai liudijantys diplomai ir šventojo Ilijos Teisiojo kryžiai.
(Straipsnio nuoroda: http://www.kaunorasytojai.lt/naujienos/violeta-soblinskaite-aleksa-ir-gasparas-aleksa-ivertinti-sakartvele/).

V. Šoblinskaitės veikla Veliuonos bibliotekoje aprėpia platų kultūrinio, bibliotekinio ir literatūrinio darbo lauką. Nuoširdžiai džiaugiamės, jog ypatingas indėlis į literatūros kūrybą ir sklaidą rajone, Lietuvoje bei užsienio šalyse yra vertinamas!

Linkime neišblėstančios kūrybinės mūzos, sveikatos ir polėkio!
Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvas.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.