Projektas „Žydų kultūros pėdsakais Jurbarke“

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka parengė projekto paraišką ir gavo finansavimą įamžinti ir atskleisti vietos identitetą, žydų kultūros Jurbarke gyvavimo laikotarpį sukuriant internetinį puslapį www.zydukultura.lt

Čia galima rasti aprašytus, audio įrašais ir žemėlapiais su nuorodomis papildytus pagrindinius Jurbarko žydų atmintį liudijančius istorinius objektus: Senąsias Jurbarko žydų kapines, Tel Avivo parką, Žydų progimnaziją, Kauno gatvę ir Jurbarko sinagogas.

zydu kultura

Projektu „Žydų kultūros pėdsakais Jurbarke“ siekiama atverti pažinimo langą į plačią žydų kultūrą Jurbarke. Keliaukime ir atraskime ją!

Taip pat kviečiame visus norinčius prisidėti plečiant www.zydukultura.lt internetinio puslapio informacinį tinklą! Šis internetinis puslapis atviras visai bendruomenei, kurkime jį kartu! Turite informacijos apie žydų kultūros gyvavimą Jurbarke ir norite ja pasidalinti? Siųskite ją elektroniniu paštu  Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. .

Projektą įgyvendina Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Jurbarko rajono savivaldybė.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.