Pokalbiai Kubu su Algirdu Kaušpėdu

 „Pokalbiai KUBU“ – pokalbiai su Kuriančiais, Skaitančiais ir Rašančiais!

Šį penktadienį, 2020 m. lapkričio 27 d. 16.00 val. kalbėsimės su architektu, buvusios grupės „Antis“ lyderiu ir vokalistu,  grupės „KAnDIs“ nariu, dainų tekstų ir kūrinių muzikos kūrėju, vienu iš Lietuvos Sąjūdžio iniciatorių, knygos „Gyveno kartą bičas ir kaimynas“ autoriumi ALGIRDU KAUŠPĖDU.

Projektą „Pokalbiai KUBU“ įgyvendina Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka, projektas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Jurbarko rajono savivaldybės lėšomis.

490007-622802-756x425
Nuotrauka: J. Stacevičiaus/LRT

Projekto metu numatyti keturi susitikimai su profesionaliais meno ir kultūros kūrėjais, kurie savo profesinėje veikloje geba derinti net kelias skirtingas veiklas, o be visa to yra išleidę ir savo autorines knygas. Dėl susidariusios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje, susitikimai vyks nuotoliniu būdu – tiesioginėmis transliacijomis per Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir partnerių: Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės bibliotekos, Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos, Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos ir Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Facebook paskyras (pagrindinio transliuotojo Facebook nuoroda: https://www.facebook.com/JurbarkoRajonoBiblioteka).

Dalyvį kalbins Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų skyriaus vedėjas Lukas Bakšys, o autoriaus knygos apžvalgą atliks knygų apžvalgininkė Jurgita Čepaitė.

Maloniai kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją!

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.