Pokalbiai KUBU su Stanislavu Stavickiu – STANO

Jau šį penktadienį, 2020 m. lapkričio 20 d. 16.00 val. startuoja naujas Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektas „Pokalbiai KUBU“ – pokalbiai su Kuriančiais, Skaitančiais ir Rašančiais!

Projektą „Pokalbiai KUBU“ įgyvendina Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka, projektas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Jurbarko rajonosavivaldybės lėšomis. 

 Stano

Nuotrauka: alfa.lt

Projekto metu numatyti keturi susitikimai su profesionaliais meno ir kultūros kūrėjais, kurie savo profesinėje veikloje geba derinti net kelias skirtingas veiklas, o be visa to yra išleidę ir savo autorines knygas. Dėl susidariusios situacijos Lietuvoje ir pasaulyje, susitikimai vyks nuotoliniu būdu – tiesioginėmis transliacijomis per Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir partnerių: Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės bibliotekos, Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos, Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos, Šilalės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos ir Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Facebook paskyras (pagrindinio transliuotojo Facebook nuoroda: https://www.facebook.com/JurbarkoRajonoBiblioteka).

Pirmasis pokalbių dalyvis – dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris, muzikos grupės „Delfinai“ įkūrėjas ir knygos „Kodėl AŠ?“ autorius Stanislavas Stavickis –STANO! Dalyvį kalbins Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų skyriaus vedėjas Lukas Bakšys, o autoriaus knygos apžvalgą atliks knygų apžvalgininkė Jurgita Čepaitė. 

Maloniai kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją!

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.