STOVYKLŲ DALYVIŲ IŠVYKA Į VILNIŲ!

2020 m. rugpjūčio 27 d. įvyko baigiamasis Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ir filialų organizuotų vaikų vasaros stovyklų renginys – išvyka į Vilnių!

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka teikė paraiškas Jurbarko rajono savivaldybės vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų projektų konkursui ir gavo finansavimą vykdyti stovyklas Skirsnemunės, Pašaltuonio, Šimkaičių, Tamošių, Juodaičių filialuose ir Jurbarko mieste. Išvyka į Vilnių – visas stovyklas apjungiantis baigiamasis renginys. Jurbarko ir kaimiškų vietovių vaikai turėjo nepamirštamą patirtį: aplankė Lietuvos Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką (ekskursiją vedė trys nuostabios bibliotekos darbuotojos), pietavo „McDonalde“, grožėjosi Vilniaus miesto senamiesčiu, lankėsi Žaislų muziejuje ir apžiūrėjo Vilniaus Gedimino pilies bokštą.
Tokio pobūdžio stovyklos ir išvyka užtikrino nenutrūkstamą neformaliojo vaikų švietimo teikimą vasaros metu. Vaikams buvo sudarytos sąlygos vasaros metu ne tik pailsėti, tačiau ir lavinti skaitymo, pažinimo, lavinimosi, saviraiškos kompetencijas, plėtoti meninius ir kūrybinius gebėjimus.
Projektą įgyvendino: Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Lėšas skyrė: Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija Vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimui.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.