„ES drauge saugiau“ herojų ir kampanijos partnerių vizite Briuselyje dalyvavo ir Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Š.m. sausio 19–21 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų skyriaus vedėjas Lukas Bakšys dalyvavo Europos komisijos atstovybės Lietuvoje organizuotame pažintiniame vizite į ES institucijas Briuselyje. Išvykoje dalyvavo 26 kampanijos „ES drauge saugiau“ herojai ir su kampanijos tematika susijusių organizacijų nariai.

Priminsime, kad kampanijos „ES drauge saugiau“ renginys „Atvira širdimi“ Jurbarke vyko dar 2019 m. balandžio mėnesį. Jame dalyvavo Kunigas Ričardas Doveika, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius ir Socialinės adaptacijos centro vadovė, bei knygos „Žmonės, kurie saugo Europą“ herojė Milda Bliumenzoniene.

Vizito dalyviai Briuselyje aplankė Europos komisijos patalpas, reagavimo į nelaimes koordinavimo centrą „rescEU“, Europos parlamentą, Europos istorijos namus, dalyvavo pristatymuose ir diskusijose temomis „Europos komisija: ES politikos vykdomoji institucija“ „ES drauge saugiau: ką pasiekėme ir ko laukiame ateityje“, „ES veiksmai prieš dezinformaciją“ ir “Socialinė Europa“. Dalyviai susitiko su Lietuvos atstovais Europos parlamente, Europos komisaro atsakingo už aplinkosaugą, vandenynus ir žvejybą Virginijaus Sinkevičiaus kabineto vadovu Mariumi Vaščega, buvusio Europos komisaro Vytenio Andriukaičio kabineto vadovu Arūnu Vinčiūnu bei Europos komisijos migracijos ir vidaus reikalų direktorato nare Jurgita Trakivaičiene.

Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka džiaugiasi galėdama prisidėti prie įvairių Europos komisijos atstovybės Lietuvoje įgyvendinamų iniciatyvų. Dėkojame už suteiktą galimybę gyvai susipažinti su kampanijos „ES drauge saugiau“ herojais – nuostabiais žmonėmis, dažnai tyliai ir nepastebimai darančiais didelius darbus, už progą pamatyti Europos sąjungos institucijas bei jų veikimą iš vidau. Ačiū vizito kuratoriams Vyteniui Kvikliui, Dainai Naujokaitei ir Karolinai Buožytei.

83883922 2594539794113962 994880318865408000 o

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.