„Knygų Kalėdos“ Jurbarko viešojoje bibliotkeoje

Jau devintą kartą akcija, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, „Knygų Kalėdos“ bei paramos ir labdaros fondo „Švieskime vaikus“ knygų dovanojimo akcija šiltai ir jaukiai buvo paminėtos Jurbarko viešojoje bibliotekoje.

Gruodžio 12-osios diena prasidėjo Jurbarko rajono savivaldybės Tarybos nario Donato Jackio ir labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorės Vaidos Mandrijauskaitės knygučių pristatymu bei artėjančių švenčių sveikinimo žodžiais. Tradiciškai fondas kasmet Jurbarko rajono švietimo, ugdymo, kultūros įstaigoms bei dienos centrams dovanoja lietuvių autorių parašytas ir iliustruotas knygas!

Naujų knygų kasmet laukia ne tik įstaigos, tačiau ir bibliotekos, todėl popietę pratęsėme Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama akcija „Knygų Kalėdos“. „Šiemet tai ypatinga akcija, nes iniciatyva jau ateina iš pačių bibliotekų, iš vaikų dienos centrų. Jau nebe valdžia, nebe kažkas ją inicijuoja, aš ją tik palaikau, globoju ir kviečiu visus aktyviai dalyvauti“, – sakė D. Grybauskaitė. Ji akcentavo ir pasikeitusį bibliotekų vaidmenį, ypač mažesniuose miesteliuose, kur jos virto bendruomeniniais namais. „Į biblioteką ateinama ne tik skaityti. Ateinama pabendrauti, ateinama pažaisti, ateinama internetą pasižiūrėti. Tas bendrumo jausmas, ypač regionuose, kuris svarbus ir atsiranda, pakeičia kartais ir kultūros namus, kurie dingsta“, – kalbėjo D. Grybauskaitė. Knygas Jurbarko viešajai bibliotekai ir jos filialams galite dovanoti iki 2020 m. sausio 15 dienos. Nuoširdžiai dėkojame! (Delfi.lt informacija.)

Kalėdinė mugė vykusi Jurbarko viešojoje bibliotekoje subūrė Jurbarko rajono amatininkus bei kūrėjus, o pristatytas meduolinis Kalėdinių namelių miestelis ne tik papuošė viešąją biblioteką, tačiau ir sukūrė pasakišką ir užburiančią artėjančių švenčių nuotaiką! Mažieji mūsų skaitytojai aktyviai įsitraukė į meduolinių sausainių dekoravimo edukaciją, kurią vedė Rima Balčiūnienė, ir savo mažomis rankelėmis puošė kepinius.

Ypatingai ir iš širdies dėkojame Rūtos gėlių galerijai, Justės Švenčių dekoravimui ir Rimai Balčiūnienei, kurios tiek idėjomis, tiek savo nuoširdžiu darbu prisidėjo prie renginio įgyvendinimo!

78948294 584275815660291 7052263547580973056 n

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.