„Senovės technikos muziejus Smalininkuose. 15 metų“ sukakties šventė ir knygos pristatymas

2019 m. lapkričio 30 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje vyko senovės technikos muziejaus 15 metų veikos sukakties šventė ir Justino Stonio knygos „Senovės technikos muziejus Smalininkuose. 15 metų“ pristatymas.

„Senovinės technikos muziejus“ kaip viešoji įstaiga Smalininkuose įregistruota lygiai prieš 15 metų, birželio 11 d., taigi minint šią iškilią datą muziejaus įkūrėjas ir vadovas dr. doc. Justinas Stonys parašė ir išleido knygą „Senovinės technikos muziejus Smalininkuose. 15 metų“. „Knygoje ir yra pamėginta apžvelgti nuveiktus darbus – sukomplektuotas parodas ir jų pagrindu paruoštas ekspozicijas, paminėti labiausiai nusipelnę žmonės įkuriant muziejų ir atliekant jo plėtrą, taip pat pamėginta žvilgtelti į muziejaus veiklos ateities perspektyvas. <...> Knygoje detaliai išvardijamos muziejinės ekspozicijos arba paviljonai (jų iš viso yra 18), aptariamas jų turinys. Nušviečiamas muziejaus darbo organizavimas. Detaliau pristatoma 2016 m. išleista monografija J. Stonys „Materialinės kultūros paveldas ir jo ištakos“. <...> Įvardijami muziejaus kūrėjai su jų biografijomis, kiti muziejus talkintojai“ – pasakoja knygos autorius Justinas Stonys.

Renginyje dalyvavo rajono meras Skirmantas Mockevičius, LR Seimo narys Ričardas Juška, rajono savivaldybės Administracijos direktorius Raimundas Bastys, rajono Tarybos nariai, akademikas Kazimieras Ragulskis, Profesorius Algimantas Bubulis, istorikė, kraštotyrininkė Regina Kliukienė bei gausus būrys kviestinių svečių.

DSC08485

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.