Senjorų dienos internete 2019


Š. m. spalio 21–25 dienomis Jurbarko viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose kasdien nuo 11 val. rinkosi senjorai. Susirinkę senjorai galėjo stebėti vis kitas vaizdo transliacijas įvairiausiomis temomis bei užduoti klausimus ir gauti atsakymus į juos.

Atsižvelgiant į senjorų pastebėjimus ir pasiūlymus apie praėjusių metų transliacijas, šiemet į transliacijų sąrašą buvo įtraukta kur kas praktiškesnių temų, viena jų – apie išmanųjį daržą. Transliacijų dalyviai galėjo planuotis keliones Lietuvoje ir ne tik. Sužinojo kaip paprastai ir greitai technologijų pagalba galima susiplanuoti keliones viešuoju transportu, nuosavu automobiliu ar lėktuvu, kaip rasti viešbučius, lankytinus objektus ar pramogas, žemėlapyje.
Apie elektroninę bankininkystę, kaip jis šiais laikais telpa telefone, o asmeninis biudžetas – mokėjimo kortelėje. Kaip įgyti pasitikėjimo naudotis šiais įrankiais? Transliacijos metu Lietuvos bankų asociacijos ir finansų ekspertai pasidalino paprastais ir praktiškais patarimais, kaip tvarkytis su savo pinigais moderniai bei saugiai. Buvo gvildenamos ir romantiškos temos – apie šiuolaikinius pasimatymus –kaip tai vyksta šiandien? Transliacijos metu aptarėme šiuolaikinius, skaitmeninio bendravimo būdus, tendencijas. Dalinomės patarimais kaip socialiniuose tinkluose bendrauti ne tik smagiai, bet ir saugiai.
Ruduo – tai metas, kai daržai ir sodai ruošiasi žiemos miegui, o mūsų visų tuo laiku laukia daugybė užduočių, todėl domėjomės, kaip geriausia jas sudėlioti prioritetine tvarka. Apie sodo paruošimą žiemai, patarimais ir rekomendacijomis, su susirinkusiais dalyviais mielai dalinosi Dr. Algirdas Amšiejus. Papasakojo, kaip internetas, meilė daržui, sodui ir turima žemė sujungia bendruomenes.

Visi viešų transliacijų dalyviai buvo apdovanoti pažymėjimais. Dėkojame visiems akcijos dalyviams, kurie taip aktyviai lankėsi Jurbarko viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose!

DSC07967

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.