„Atverkime duris vasarai“ dalyviai apdovanoti įsimintina kelione

Jau ketvirtus metus Lietuvos moksleivių neformalaus švietimo centras kvietė mokyklas, bibliotekas, muziejus ir kitas įstaigas plačiai atverti duris vasarą ir suteikti vaikams galimybę prasmingai leisti atostogas. Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir visi jos filialai aktyviai dalyvavo šioje akcijoje: organizavo edukacijas, knygų skaitymo popietes, parodas ir kitas veiklas.

Aktyviausiai akcijoje dalyvavusioms įstaigoms buvo padovanota įsimintina išvyka į Lenkijos miestą Varšuvą. Kartu su dar 47 akcijos „Atverk duris vasarai“ dalyviais iš visos Lietuvos į kelionę spalio 3-6 d. vyko Jurbarko viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Virginija Petrauskienė. Edukacinės išvykos metu jos dalyviai aplankė Koperniko mokslo populiarinimo centrą, Varšuvos universiteto parką, Varšuvos senamiestį, Karalių rūmus, Evoliucijos muziejų, aukščiausio Lenkijos pastato – Kultūros ir mokslo rūmų apžvalgos aikštelę bei daug kitų įsimintinų vietų.
Kelionės metu dalyviai ne tik pamatė daugybę įdomių lankytinų objektų, bet ir susipažino, pasidalino gerąja patirtimi organizuojant užimtumą vaikams vasaros metu, kūrė planus jau kitai vasarai.

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.