Skaitmeninio raštingumo mokymai Jurbarko viešojoje bibliotekoje

Ši savaitė Jurbarko viešojoje bibliotekoje buvo ypatinga – į biblioteką rinkosi ne tik knygų, literatūros ir parodų mėgėjai, tačiau ir norintys pagilinti žinias kompiuterinio raštingumo srityje.

2019 m. rugsėjo 16 d. Jurbarko viešojoje bibliotekoje startavo Prisijungusi Lietuva projekto Skaitmeninio raštingumo mokymų programa pradedantiesiems. Skaitmeninio raštingumo mokymuose gali dalyvauti visi Lietuvos gyventojai, vyresni nei 18 metų. Jie skirti asmenims, neturintiems skaitmeninio raštingumo žinių bei tiems, kurie nori turimas žinias pagilinti ar atnaujinti. Mokymai vyks iki 2021 m. vasario.
Pradedančiųjų mokymų programa trunka 18 val. Jos dalyviai įgyja pagrindinių naudojimosi skaitmeniniais įrenginiais (kompiuteriais, išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais) žinių ir įgūdžių, mokosi rengti tekstinius dokumentus, saugiai ir atsakingai naršyti internete, ieškoti aktualios informacijos, naudotis e. valdžios, e. verslo ir e. laisvalaikio paslaugomis, dalintis informacija bei bendrauti internetu su kitais.
Visi, norintys pagilinti skaitmenines žinias, kviečiami dalyvauti penkiose skirtingose 6 val. trukmės programose: „Būk aktyvus, unikalus ir verslus”, „Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas”, „Atsakingas turinio skelbimas internete ir saugus naršymas”, „Inovatyvus savęs pristatymas” ir „Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis”. Išsami informacija apie kiekvieną programą skelbiama https://mokymai.vipt.lt/.
Dalyviams išduodami pažymėjimai, suteikiama mokomoji medžiaga. Visi mokymai nemokami.
Mokymai bus dar rengiami Jurbarko viešojoje bibliotekoje ir jos filialuose. Į juos galima registruotis telefonu 8(447) 72518, e. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba atvykti į artimiausią biblioteką.

Registruokitės į mokymus  - Kopija

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 

time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.