Vaikų stovyklos „Gyvenk prasmingai, maitinkis teisingai“ popietė Jurbarko viešojoje bibliotekoje

Lietuvos samariečių Jurbarko krašto bendrijos vaikų dienos centras vykdo projektą „Gyvenk prasmingai, maitinkis teisingai“,

kuriuo siekia ugdyti vaikų sveikos gyvensenos įpročius mokinantis gaminti maistą, ieškoti ir atrasti alternatyvas nesveikam greitąjam maistui. Projektą remia viešoji įstaiga „Humana People to People Baltic”.

Siekiant išugdyti socialiai atsakingus ir visuomeniškus vaikus, 2019 m. Liepos 2 dieną, dvidešimt septyni šiame projekte dalyvaujantys vaikai lankėsi Jurbarko viešojoje bibliotekoje ir buvo supažindinti su aklųjų ir silpnaregių kasdienybe.

Edukaciją vedė akluosius bei silpnaregius aptarnaujanti bibliotekininkė Jūratė, LASS Jurbarko skyriaus pirmininkė Danutė Šimkutė ir regėjimo negalią turintis literatas  Valentinas Čyžas. Lektoriai  vaikus supažindino su aklųjų ir silpnaregių buities iššūkiais, papasakojo apie reikiamą pagalbą neregiams, apie Luji Brailį ir Praną Daunį, supažindino su Brailio raštu, pademonstravo galimas pagalbines priemones neįgaliesiems. Vaikai galėjo patys išbandyti įvairias užduotis užrištomis akimis, bei rašyti Brailio raštu.

sumazinta

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.