SKELBIAMAS LAIŠKO RAŠYMO KONKURSAS

Kazickų šeimos fondas Jurbarko viešajai bibliotekai dovanojo Juozo Kazicko knygą „Vilties kelias“, kurioje Aleksandra ir Juozas Petras Kazickai pasakoja apie savo gyvenimą.

Vasario 22 dieną bibliotekoje bus atidaryta paroda, pasakojanti apie šio neeilinio žmogaus – filantropo, patrioto, verslininko – gyvenimą.

Nuo 2019 m. sausio 8 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir filialuose organizuojamas laiškų rašymo konkursas, kurių adresatas – žmogus, išvykęs gyventi į užsienį. Konkurso nugalėtojams specialius prizus steigia Kazickų šeimos fondas.

Konkurse kviečiami dalyvauti ir vaikai, ir suaugusieji. Laiškai bus vertinami keturiose amžiaus grupėse: 4-6 klasių mokiniai, 7-8 klasių mokiniai, 1-4 gimnazijos klasių mokiniai, 19 metų ir vyresni. Kiekvienoje amžiaus grupėje bus renkamas nugalėtojas ir skiriamos dvi paskatinamosios vietos. Kiekvienos grupės nugalėtojas bus apdovanotas planšetiniu kompiuteriu.

Konkurso nuostatai

Nuostatų priedas Nr. 1 Mokiniams

Nuostatų priedas Nr. 2 Suaugusiems

Visą informaciją, susijusią su Kazickų šeimos fondo parodos atidarymu ir laiškų rašymo konkursu rasite Bibliotekos svetainėje adresu www.jurbarko-rvb.lt

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.