„Knygų Kalėdos“, 2018 m.

Šių metų šūkis – Dovanokime knygų SAVO bibliotekai!

Jau aštuntą kartą akcija "Knygų Kalėdos" visoje Lietuvoje skleidžia žinią - dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygas Lietuvos bibliotekoms. "Šimtmečio Knygų Kalėdos - visos knygos bičiulių šventė! Ir didelių, ir mažų. Vieni kitiems, bibliotekoms ir visai Lietuvai dovanokime skaitymo džiaugsmą ir šviesą. Sukurkime "Knygų Kalėdas" kartu ", - sakė šalies vadovė D. Grybauskaitė.

Kviečiame dovanoti laukiamiausias knygas šalies bibliotekoms ir prisidėti prie skaitytojų gyvenimo džiaugsmo. 

Kartais net keletas skaitytojų laukia vienos bibliotekoje turimos populiarios knygos. Eilė reiškia, kad norimą knygą gali tekti perskaityti tik po kelių mėnesių. Kiekviena akcijoje dalyvaujanti biblioteka skelbia sąrašą pačių reikalingiausių knygų, kurių ypač laukia skaitytojai. Padovanoję net vieną knygą iš mūsų bibliotekos pateikto sąrašo, galite ne tik sutrumpinti eilę, bet ir padėti stiprinti skaitymo įgūdžius, didinti skaitytojų gretas. 

Straipsnio apačioje pateiktame "Pageidaujamų knygų sąraše" rasite, kokių knygų labiausiai laukia Jūsų  bibliotekos. Apsidairykite - galbūt savo namuose ar akcijos partnerių knygynuose - knygos, esančios lentynose, yra laukiamos ir reikalingos bibliotekai? Turimą arba naujai nupirktą knygą galima pristatyti į savo biblioteką arba palikti knygyne užrašą, kuriai bibliotekai ji dovanojama. Akcijos partneriai pasirūpins jos pristatymu skaitytojams!

Pasidalinkite gerąja patirtimi ir su kitais.

Dovanokite laukiamas knygas mūsų bibliotekoms. Kurkime akciją "Knygų Kalėdos" kartu!

Akcija vyks iki sausio 6 d.

Daugiau informacijos: knygukalėdos.lt ir Facebook @knygukaledos

Pageidaujamų knygų sąrašas

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.