Viešoji biblioteka bendradarbiauja su Lietuvos darbo birža

Lietuvos darbo birža vykdo projektą „Atrask save“, kurio  tikslas – sumažinti nedirbančio, nesimokančio ir mokymuose nedalyvaujančių 15–29 m. amžiaus  jaunuolių skaičių, įgyvendinant ankstyvos intervencijos ir aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokiai tikslinei grupei asmuo priklauso bei įvertinant asmens poreikius ir galimybes. Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisideda prie projekto įgyvendinimo. Šiuo metu Viešosios bibliotekos darbuotojams padeda dvi savanorės - Miglė Jakštytė ir Agnė Klimavičiūtė. Jos atskleidė, kad savanoriauti Viešojoje bibliotekoje pasirinko pačios, nes norėjo sužinoti, kokie yra darbo bibliotekoje ypatumai. Miglė ir  Agnė dalyvavo Rotulių filialo fondo patikrinime, daug prisideda prie įvairių veiklų bei užsiėmimų Vaikų lietaratūros skyriuje, padeda vesti kompiuterinio raštingumo kursus vyresnio amžiaus žmonėms, organizuoti įvairius renginius.

Tiek Miglė, tiek Agnė atskleidė, kad labiausiai joms patinka darbas su vaikais. Devyniolikmetė Miglė Jakštytė ateityje norėtų dirbti pedagoginį darbą, todėl šiais metais planuoja studijuoti edukologijos mokslus. 

Agnė Klimavičiūtė atskleidė, kad savanorystę Viešojoje bibliotekoje pasirinko, todėl kad norėjo daugiau sužinoti apie bibliotekininkų veiklą. Ji atskleidė, kad nesitikėjo, kad Viešojoje bibliotekoje yra tiek daug ir įvairios veiklos. Savanorė džiaugiasi, kad kolektyvas ją priėmė labai draugiškai ir maloniai. 

Miglė Viešojoje bibliotekoje savanoriaus iki balandžio 10 d., o Agnė iki gegužės 11 d.

Daugiau apie projektą „Atrask save“ skaitykite Lietuvos darbo biržos interneto svetainėje.

2018-04-06

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.