Popietės „Kuriantys bibliotekininkai: profesija ir laisvalaikis“ metu pagerbti Viešosios bibliotekos darbuotojai

Spalio 26 d. renginyje „Kuriantys bibliotekininkai: profesija ir laisvalaikis“ pagerbti buvę ir esami Jurbarko viešosios bibliotekos darbuotojai. Džiaugiamės ir didžiuojamės, turėdami tokias kūrybingas darbuotojas, kurių talentai labai įvairūs: nuo paveikslų siuvinėjimo, drabužių vaikams ir suaugusiems mezgimo ir nėrimo vąšeliu iki tapymo ir karpinių. Vyko šių darbuotojų: Rimos Šalnaitienės, Jolantos Jucikaitės, Silvijos Pužeckaitės, Irmos Klemauskienės, Vilijos Platonovienės, Danguolės Titliuvienės, Zitos Žičkienės, Vidos Birgiolienės, Jūratės Korsakaitės ir Linos Maziliauskienės rankdarbių paroda.
Prisiminti rašantys bibliotekininkai. Nors renginyje ir nedalyvavo, bet pagerbti buvę darbuotojai: Jonas Strašinskas, Angelė Račienė, Albina Aleksienė ir Jadvyga Jokūbaitienė.
Šiltai ir nuotaikingai renginį vedė Informacijos ir kraštotyros fondo vyresnioji bibliotekininkė Jūratė Korsakaitė. Ji ne tik buvo pasipuošusi savo pačios siūtu tautiniu kostiumu, bet ir vaišino susirinkusiuosius gardžiu obuolių pyragu.
Savo knygą „Saulė šviečia visiems“ pristatė Izabelė Lukošienė, kuri bibliotekoje šauniai dirbo keturiasdešimt metų. Naujausia Viešosios bibliotekos kolektyvo narė Rasa Kaminskienė perskaitė savos kūrybos pasaką ir keletą eilėraščių.
Didžiausi aplodismentai ir laurai atiduoti 16 knygų autorei, rašytojai, poetei, prozininkei, dramaturgei Violetei Šoblinskaitei. Jau antrus metus ši šauni, idėjų kupina moteris dirba Veliuonos filiale. Skaitydama savo eiles, Violeta Šoblinskaitė negalėjo sulaikyti ašarų – taip ją sujaudino ir sugraudino Naglio Mačėno ir Linos Lukošienės atlikta daina pagal jos sukurtą eilėraštį.
Daugiau nuotraukų rasite Viešosios bibliotekos Facebook paskyroje.
2017-10-27

Darbo laikas

time-1 I-V 9.00 - 18.00 time-2 VI 10.00 - 16.00

Administracija: I-IV  8.00 - 17.00; V  8.00 - 15.45; pietų pertrauka 12.00 - 12.45

Prieššventinėmis dienomis dirbame viena valanda trumpiau.

Nedarbo dienomis knygas galima palikti knygų grąžinimo dėžėje.

Paskutinė mėnesio darbo diena - švaros, skaitytojai neaptarnaujami.