Prasmingai praleisk vasarą! #DalinkisVasara

#DalinkisVasara: šią vasarą norėčiau... o ką galėčiau?

Europos informacinių paslaugų tinklas Eurodesk Lietuva nuo 2011 m. organizuoja mobilumo vasarą skatinimo kampaniją #DalinkisVasara. Šios kampanijos tikslas – pristatyti veiklų galimybes ir paskatinti jaunus žmones prasmingai praleisti vasarą naudojantis mobilumo galimybėmis: keliauti, lankytis festivaliuose, savanoriauti, susirasti darbą, dalyvauti jaunimo mainuose ar vasaros stovykloje. Dalintis vasara – tai naudotis galimybėmis, fiksuoti įspūdžius ir kurti istorijas!

Skaityti daugiau...

Vasaros skaitymo iššūkis!

SKAITYDAMI MES PAKEISIME PASAULĮ!

Su pirmąja vasaros diena prasideda kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis“. Akciją jau ketvirtą kartą organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bibliotekos kviečia literatūros mylėtojus vėl stoti į kovą su savimi, atsiversti knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.
Skaitydami mes tikrai galime pakeisti pasaulį, tai patvirtino įspūdingi praeitų metų rezultatai. 2018 metais užsiregistravo rekordiškai daug dalyvių – 8999, t. y. dvigubai daugiau nei 2017 metais! Jie perskaitė net 26 530 knygų.

Skaityti daugiau...